• czw.. wrz 28th, 2023

  Niesamowite nagranie z lotu drona z wieży Spinnaker Tower w Portsmouth

  ByAndrzej Parafianowicz

  wrz 20, 2023
  Niesamowite nagranie z lotu drona z wieży Spinnaker Tower w Portsmouth

  Pilot drona otrzymał bezprecedensowy dostęp do sfilmowania niezwykłego skoku z wieży Spinnaker Tower w Portsmouth. Wysokość 170 metrów tego zabytkowego obiektu została uchwycona na zapierających dech w piersiach zdjęciach, gdy dron opadał na poziom ziemi. Nagranie to wykonał nagradzany pilot, Hugo Healy, który otrzymał specjalne zezwolenie od atrakcji na sfilmowanie tego wideo za pomocą niezwykle sterownego drona.

  Na nagraniu widzowie mogą zobaczyć malarzy pionowych pracujących na wysokości ponad 90 metrów nad ziemią, którzy przypuszczają się w dół za pomocą liny, aby utrzymać nieskazitelnie białą powierzchnię wieży.

  Pan Healy wyraził swoje podekscytowanie tym zdjęciem, mówiąc: „To było niesamowicie wyjątkowe i ekscytujące doświadczenie, które zawsze będę pamiętać! Jestem zadowolony, że zespół zaufał mi i pozwolił mi uwiecznić ten skok z tak ikonicznego brytyjskiego budynku”.

  To zdumiewające nagranie dostarcza rzadkiego spojrzenia na Spinnaker Tower, ukazując wysokość i piękno tej konstrukcji. Wykorzystanie drona umożliwiło zarejestrowanie perspektywy z lotu ptaka, uchwycenie szczegółów, które zazwyczaj nie są widoczne z poziomu ziemi.