• pt.. wrz 22nd, 2023

  Uber i PayPal ogłaszają rozszerzenie partnerstwa w celu poprawy doświadczenia płatności dla użytkowników Ubera i kierowców

  ByAndrzej Parafianowicz

  wrz 19, 2023
  Uber i PayPal ogłaszają rozszerzenie partnerstwa w celu poprawy doświadczenia płatności dla użytkowników Ubera i kierowców

  Uber i PayPal ogłosiły rozszerzenie partnerstwa w celu poprawy doświadczenia płatności dla użytkowników Ubera i kierowców. Ta współpraca wzmacnia ich istniejący związek od 2012 roku i obejmuje różne inicjatywy mające na celu usprawnienie procesu płatności.

  Jednym z ważnych aspektów tego rozszerzonego partnerstwa jest wykorzystanie usług PayPal, w tym PayPal Braintree, do globalnego przetwarzania kart. Dzięki wykorzystaniu krajowych sieci debetowych w różnych rynkach Uber może zapewnić użytkownikom płynne doświadczenie płatności bez względu na ich lokalizację.

  Dodatkowo, Uber wykorzysta rozwiązania PayPal w celu poprawienia bezpieczeństwa i efektywności. Integracja rozwiązania Chargehound PayPala umożliwi automatyzację rozstrzygania spórów dotyczących zwrotu płatności, co pozwoli zaoszczędzić koszty zarówno dla Ubera, jak i dla jego kierowców. Partnerstwo będzie również skupiać się na zaawansowanych optymalizacjach autoryzacji, wykorzystując Network Tokens, Smart Retries i usługi Account Updater do optymalizacji stawek autoryzacyjnych.

  Ponadto, Uber użyje rozwiązania Hyperwallet PayPala, aby zapewnić kierowcom i kurierom natychmiastowy dostęp do ich zarobków za pośrednictwem PayPala i Venmo. Firma zamierza także uruchomić program nagród konsumenckich, oferujących oszczędności klientom, którzy korzystają z portfela PayPal lub Venmo do płatności. Program ten ma na celu zachęcenie klientów do wyboru PayPal jako preferowanej metody płatności.

  Głównym celem tego rozszerzonego partnerstwa między Uberem a PayPalem jest zapewnienie doskonałego doświadczenia płatności zarówno dla kierowców, jak i pasażerów. Dzięki wykorzystaniu rozwiązań i usług PayPal, Uber może zapewnić płynny i bezpieczny proces płatności, zapewniając, że użytkownicy mogą łatwo płacić za swoje przejazdy, a kierowcy mają natychmiastowy dostęp do swoich zarobków.