• czw.. wrz 28th, 2023

  Top 3 odblokowane smartfony 4G do obejrzenia w 2023 roku

  ByPiotr Kruszczyński

  wrz 19, 2023
  Top 3 odblokowane smartfony 4G do obejrzenia w 2023 roku

  W szybkim tempie rozwoju technologii ważne jest, aby mieć telefon komórkowy, który nadąża za Twoimi potrzebami. Bez względu na to, czy jesteś graczem, miłośnikiem mediów społecznościowych, czy po prostu szukasz niezawodnego urządzenia do codziennego użytku, posiadanie smartfona z błyskawicznym połączeniem 4G jest niezbędne. Oto trzy czołowe odblokowane smartfony 4G, na które warto zwrócić uwagę w 2023 roku.

  1. Nokia 6300 4G:
  Nokia 6300 4G to telefon funkcjonalny, który łączy nowoczesne połączenia z wytrzymałością. Zawiera popularne aplikacje, takie jak WhatsApp, Facebook, YouTube i Google Assistant, już zainstalowane. Ten kompaktowy telefon jest idealny dla podróżujących i oferuje funkcję dwóch kart SIM. Podczas gdy niektórzy użytkownicy chwalą jego funkcjonalność, inni wyrażają rozczarowanie jakością wykonania i aparatem.

  2. Nokia 110 4G:
  Ten elegancki i stylowy odblokowany telefon GSM jest kompatybilny z sieciami GSM. Dzięki dużym przyciskom i 1,8-calowemu wyświetlaczowi oferuje łatwą nawigację. Obsługuje rozmowy głosowe HD z 4G VoLTE i zawiera aparat tylny, latarkę, gry i dostęp do Internetu. Nie jest jednak kompatybilny z AT&T, Cricket, Verizon ani ich filiami.

  3. Nokia 105 4G:
  Nokia 105 4G oferuje uproszczone doświadczenie użytkownika dzięki dużym przyciskom, powiększonym menu i 1,8-calowemu wyświetlaczowi. Jest kompatybilny z siecią T-Mobile i jej filiami, umożliwiając rozmowy głosowe HD z 4G VoLTE. Ten telefon posiada aparat tylny, latarkę, gry i dostęp do Internetu. Nie jest jednak kompatybilny z AT&T, Cricket, Verizon ani ich filiami.

  Podsumowując, te odblokowane smartfony 4G od Nokia oferują połączenie nowoczesnej łączności i prostoty. Chociaż mogą mieć pewne wady, takie jak nietrwała jakość wykonania i przeciętna wydajność aparatu, doskonale sprawdzają się w dostarczaniu podstawowych funkcji telefonu i są odpowiednie dla osób poszukujących minimalistycznego doświadczenia z telefonem.