• pt.. wrz 22nd, 2023

  Nowa zawartość do pobrania dla Pokémon Scarlet i Violet: Fioletowa i Niebieskawa Maska

  ByMarcin Kuźmiński

  wrz 20, 2023
  Nowa zawartość do pobrania dla Pokémon Scarlet i Violet: Fioletowa i Niebieskawa Maska

  Najnowsza zawartość do pobrania (DLC) dla gier Pokémon Scarlet i Violet, zatytułowana Fioletowa i Niebieskawa Maska, wprowadza graczy do nowego obszaru o nazwie Kitakami. Ta ekspansja wprowadza nowy Pokédex, który zawiera 200 Pokémonów, w tym ulubieńców i ekscytujące nowe dodatki. Z około 100 wcześniej niedostępnych Pokémonów trenerzy teraz mają możliwość ich złapania i dodania do swojej kolekcji. Aby pomóc graczom w znalezieniu pożądanych Pokémonów w nowym Pokédexie, wprowadzono wygodną funkcję wyszukiwania. Ta funkcja ułatwi trenerom szybkie odnalezienie poszukiwanych stworzeń, zapewniając płynne doświadczenie z rozgrywki.
  Większość Pokémonów w Pokédexie Kitakami pochodzi z regionu Paldea, ale są również siedem zupełnie nowych Pokémonów, których trenerzy mogą spotkać po raz pierwszy: Dipplin, Poltchageist, Sinistcha, Okidogi, Monkidori, Fezandipiti i Ogerpon. Każdy z tych unikalnych Pokémonów dodaje nowy i ekscytujący element do ogólnej rozgrywki.
  Warto zauważyć, że konkretne Pokémony, takie jak Walking Wake i Iron Leaves, nie są uwzględnione w Pokédexie Kitakami. Ponadto, Pokémony, które można przenosić z Pokémon Home, takie jak Groudon, również nie są częścią tej ekspansji. Jednak trenerzy wciąż mogą zdobyć te wykluczone Pokémony poprzez przenoszenie lub rajdy, lub poprzez udział w przyszłych specjalnych wydarzeniach.
  Podsumowując, wprowadzenie Pokédexu Kitakami w DLC do gier Pokémon Scarlet i Violet daje graczom nowe możliwości eksploracji i poszerzenia swojej kolekcji Pokémonów. Dzięki połączeniu znanych ulubieńców i ekscytujących nowych dodatków, trenerzy mogą spodziewać się niezliczonych godzin łapania Pokémonów w zachwycającym regionie Kitakami.