• czw.. wrz 28th, 2023

  Nowością w linii niedrogich smartfonów marki Samsung jest Samsung Galaxy A05

  ByAndrzej Parafianowicz

  wrz 19, 2023
  Nowością w linii niedrogich smartfonów marki Samsung jest Samsung Galaxy A05

  Samsung Galaxy A05 jest najnowszym dodatkiem do linii niedrogich smartfonów marki Samsung i ma zostać wydany w tym roku. Kontynuując sukces swojego poprzednika, Galaxy A04, spodziewa się, że Galaxy A05 będzie kontynuował 12-miesięczny harmonogram wydawania marki.

  Ostatnie zdjęcia na żywo opublikowane przez Brazylijską Agencję Telekomunikacyjną dają wgląd w design Galaxy A05. Telefon cechuje płaska tylna płytka, grube dolne ramki i wycięcie Infinity-U na aparat przedni. Dodatkowo, plotki sugerują, że Samsung pracuje również nad wariantem o nazwie Galaxy A05s, który ma mieć podobny design, ale zamiast dwóch aparatów tylnych, będzie miał trzy.

  Choć nie potwierdzono dokładnych dat wydania, przypuszcza się, że Galaxy A05s może trafić na rynek przed Galaxy A05. Wyciekłe informacje wskazują, że A05s będzie miał wyświetlacz o przekątnej 6,6 cala i wymiary 167,9 x 77,7 x 8,8 mm. Mówi się, że będzie zasilany baterią o pojemności 4000 mAh z możliwością ładowania 25W i będzie zawierał port słuchawkowy 3,5 mm.

  Mimo że te szczegóły dają ogólne pojęcie o tym, czego można się spodziewać po serii Samsung Galaxy A05, wciąż oczekuje się oficjalnych ogłoszeń ze strony Samsunga w celu potwierdzenia specyfikacji i dat wydania.