• czw.. wrz 21st, 2023

  Ninja Dragons Blade X – idealny dron dla początkujących

  ByAndrzej Parafianowicz

  wrz 20, 2023
  Ninja Dragons Blade X – idealny dron dla początkujących

  Ninja Dragons Blade X to dron przyjazny dla początkujących, który oferuje responsywne sterowanie i średnie parametry, a obecnie jest dostępny w przecenie za 79,97 USD. Ten dron wyposażony jest w podwójne kamery, w tym kamerę główną 4K HD oraz drugą kamerę 720p, które mogą być oglądane z perspektywy pierwszej osoby za pomocą połączonego smartfona.

  Aby zapewnić stabilność podczas lotu, dron Ninja Dragons Blade X wykorzystuje elektroniczny system stabilizacji, który pomaga utrzymać precyzyjną kontrolę wysokości i pozycji lotu. Ta funkcja jest szczególnie korzystna dla niedoświadczonych pilotów, którzy mogą mieć trudności w sterowaniu bardziej zaawansowanymi dronami.

  Kiedy nie jest w użyciu, dron Blade X można wygodnie złożyć i przechowywać w kompaktowej walizce. Podczas lotu użytkownicy mogą łatwo sterować dronem za pomocą dołączonego pilota lub gestów. Dron ten oferuje maksymalny zasięg do 150 metrów oraz czas lotu do 12 minut po jednym naładowaniu, co pozwala na przyjemne wrażenia z latania. Czas ładowania drona wynosi około 120 minut. Ponadto, początkujący mogą skorzystać z przycisku jedno kliknięcie do startu i lądowania, aby uniknąć awarii podczas delikatnych manewrów. W pakiecie znajdują się również cztery zapasowe łopatki do wymiany w przypadku awarii.

  Latanie dronami może być przyjemnym hobby, ale drogie drony z górnej półki mogą wymagać dużego nakładu finansowego i nauki. Ninja Dragons Blade X stanowi przystępny punkt wejścia dla początkujących, oferując imponujące funkcje w niższej cenie. Dron jest obecnie dostępny za 79,97 USD do 4 września do godziny 23:59 PT. Ceny mogą jednak ulec zmianie.