• niedz.. paź 1st, 2023

  Oferowane zniżki na smartfon Honor 90 w Indiach

  Oferowane zniżki na smartfon Honor 90 w Indiach

  Wyczekiwany smartfon Honor 90, który został wprowadzony na rynek indyjski 14 września, jest teraz dostępny do zakupu w obniżonej cenie. Honor oferuje klientom czasowo obniżoną cenę urządzenia o Rs 5000, co umożliwia zakup Honor 90 za jedynie Rs 27,999 lub Rs 29,999, w zależności od wybranej opcji pamięci.

  Aby oferta była jeszcze bardziej atrakcyjna, Honor udziela dodatkowego rabatu w wysokości Rs 3,000 klientom, którzy płacą kartami ICICI lub SBI Bank. Ponadto klienci, którzy chcą zaktualizować swoje obecne smartfony, mogą zamienić je na Honor 90 i otrzymać dodatkowe Rs 2,000 zniżki.

  We współpracy z HTech Honor oferuje również wygodny bezkosztowy plan EMI dla klientów korzystających z dowolnej karty kredytowej banku lub karty Bajaj Finserv. Pozwala to kupującym rozłożyć płatności na okres 9 miesięcy bez dodatkowego obciążenia finansowego.

  Jako dodatkowy bonus, kupujący otrzymają bezpłatną ładowarkę typu C o mocy 30W, która doskonale uzupełnia funkcjonalność Honor 90.

  Honor 90 posiada imponujące specyfikacje i funkcje. Wyposażony jest w oszałamiający 1,5K ekran AMOLED quad-curved o przekątnej 6,7 cala, rozdzielczości 2664×1200 pikseli i jasności maksymalnej 1600 nitów. Dzięki procesorowi Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 Accelerated Edition, urządzenie zapewnia płynność działania przy szerokim spektrum zadań.

  Aparat Honor 90 jest jednym z najważniejszych elementów tego telefonu. Składa się z 200MP ultra-clear aparatu, 12MP ultra wide i macro aparatu oraz 2MP aparatu głębi, umożliwiając użytkownikom uwiecznienie zapierających dech w piersiach krajobrazów i artystycznych portretów. Przedni aparat to wydajny obiektyw 50MP, gwarantujący wyjątkową jakość selfie.

  Pod względem łączności Honor 90 obsługuje 5G, 4G LTE, Bluetooth 5.2, dwuzakresowe Wi-Fi, GPS, NFC i wiele więcej, zapewniając użytkownikom połączenie, gdziekolwiek się znajdują. Urządzenie posiada również wydajną baterię o pojemności 5000mAh z obsługą szybkiego ładowania SuperCharge o mocy do 65W.

  Honor 90 to dla konsumentów interesująca propozycja ze względu na imponujące specyfikacje, obniżone ceny i dodatkowe korzyści. Bez wątpienia jest to urządzenie, na które warto zwrócić uwagę, jeśli poszukujesz nowego smartfona.