• pt.. wrz 22nd, 2023

  Honor 90 5G – premiera na indyjskim rynku smartphone’ów

  ByPiotr Kruszczyński

  wrz 19, 2023
  Honor 90 5G – premiera na indyjskim rynku smartphone’ów

  Honor 90 5G ma zadebiutować na indyjskim rynku smartfonów 14 września 2021 r. Oczekuje się, że cena tego urządzenia będzie wynosić od 30 000 do 40 000 rupii, a jego celem jest zapewnienie użytkownikom doskonałego doświadczenia.
  Jedną z najważniejszych cech Honor 90 jest jego 6,7-calowy ekran 1.5K quad-curved AMOLED, zaprojektowany, aby zanurzyć użytkowników w niesamowitych wizualizacjach. Dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania wynoszącej 120 Hz oraz maksymalnej jasności 1600 nitów, ten ekran gwarantuje zarówno jakość, jak i komfort dla oczu.

  Pod maską Honor 90 znajduje się chipset Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1, zapewniający płynne wykonywanie wielozadaniowych zadań i wysoką wydajność. Urządzenie posiada także zaawansowany system chłodzenia, który radzi sobie z intensywnymi operacjami bez przegrzewania się.
  Pod względem oprogramowania Honor 90 działa na dedykowanym systemie MagicOS 7.1, opartym na Androidzie 13. Zapewnia to dostęp do podstawowych usług Google, takich jak Sklep Play, Gmail i YouTube.
  Miłośnicy fotografii docenią potrójny układ aparatu głównego telefonu, który składa się z potężnego obiektywu o rozdzielczości 200 MP, szerokokątnego obiektywu 12 MP i sensora głębi 2 MP. Miłośnicy selfie również nie zostaną zaniedbani, ponieważ urządzenie oferuje ostre 50 MP przedniego aparatu umieszczonego w minimalistycznym otworze na ekranie.
  Czas pracy baterii jest zawsze ważnym czynnikiem dla użytkowników smartfonów, a Honor 90 radzi sobie z tym dzięki swojej baterii o pojemności 5000 mAh, która zapewnia długotrwałe korzystanie. Dodatkowo, urządzenie obsługuje szybkie ładowanie 66W, minimalizujące czas ładowania i zapewniające szybkie ładowanie.
  Opcje łączności są kompleksowe, z 5G, dwupasmowym Wi-Fi, Bluetooth 5.2, GPS i NFC, dostarczone w Honor 90. Sprawia to, że jest on przyszłościowy i gotowy na szeroki zakres możliwości połączenia.
  Projekt Honor 90 wyróżnia go spośród innych smartfonów. Inspirowany biżuterią, moduł aparatu posiada wypukłe detale wokół każdej soczewki, dodając unikalny i elegancki akcent. Urządzenie będzie dostępne w kolorze srebrnym, zielonym, a możliwe, że także w klasycznej czarnej edycji.
  Podsumowując, Honor 90 5G to długo wyczekiwany smartfon, który ma zrobić furorę na indyjskim rynku. Dzięki imponującym funkcjom, potężnej wydajności i atrakcyjnemu designowi, z pewnością przyciągnie uwagę entuzjastów smartfonów.