• niedz.. paź 1st, 2023

  ROTC Panther Battalion Honoruje Pamięć Ofiar i Bohaterów 9/11

  ROTC Panther Battalion Honoruje Pamięć Ofiar i Bohaterów 9/11

  Batalion ROTC Panther na Uniwersytecie Florida Tech uczcił pamięć ofiar i bohaterów 11 września podczas ceremonii upamiętniającej w amfiteatrze na świeżym powietrzu. Uroczyste wydarzenie odbyło się w poniedziałek rano i miało na celu uhonorowanie osób, które straciły życie w tragicznych atakach terrorystycznych.

  Podczas ceremonii, strażnicy kolorów przedstawili barwy, podczas gdy starszy kadet Jolie Miracle zagrał Taps, co stanowiło wzruszający i poruszający moment refleksji i pamięci. W ramach obrad, kontraktowani kadeci Blair Watson, Joshua Huser i Michael Bonus złożyli Przysięgę Służby, którą przeprowadził profesor Military Science na Uniwersytecie Florida Tech, pułkownik Rob Stillings.

  To wydarzenie przypomniało o ważności uhonorowania i pamięci ofiar oraz pierwszych reagujących, którzy dzielnie poświęcili swoje życie w tamten fatalny dzień w 2001 roku. Podkreśliło również zaangażowanie ROTC Panther Battalion w przestrzeganie wartości służby, obowiązku i poświęcenia.

  Batalion ROTC Panther na Uniwersytecie Florida Tech jest istotnym elementem zaangażowania uczelni w przygotowanie studentów do pełnienia roli przywódczych w sektorze wojskowym i cywilnym. Program ten zapewnia cenne szkolenie i edukację dla studentów zainteresowanych karierą w siłach zbrojnych.

  Poprzez przeprowadzenie tej ceremonii upamiętniającej 9/11, batalion ROTC Panther wyraził swoje zaangażowanie w uczczenie osób, które straciły życie, i zapewnienie, że przyszłe pokolenia rozumieją znaczenie tego historycznego dnia. Dzięki takim wydarzeniom batalion nadal wpaja swoim kadetom wartości honoru, integralności i elastyczności.

  Źródło: Florida Today