• czw.. wrz 28th, 2023

  Louis Philippe wkracza na Bliski Wschód poprzez otwarcie nowego sklepu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

  ByAndrzej Parafianowicz

  wrz 19, 2023
  Louis Philippe wkracza na Bliski Wschód poprzez otwarcie nowego sklepu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

  Renomowana marka odzieży męskiej Louis Philippe, będąca własnością Aditya Birla Group, niedawno zadebiutowała na rynku Bliskiego Wschodu poprzez otwarcie nowego sklepu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (ZEA). Ta strategiczna decyzja jest częścią planu Aditya Birla Fashion and Retail Ltd., mającego na celu poszerzenie sieci sprzedaży detalicznej w regionie poprzez otwarcie kolejnych autoryzowanych punktów sprzedaży (EBO) w najbliższej przyszłości.

  Nowo otwarty salon o powierzchni 2000 metrów kwadratowych w ZEA prezentuje różnorodną gamę eleganckiej odzieży formalnej i półformalnej oraz akcesoriów. Jak wyraził entuzjazmujący się tym ważnym krokiem dla firmy Jacob John, Prezes Premium Brands w Aditya Birla Fashion and Retail Ltd., Louis Philippe bez wątpienia pozostawi silne wrażenie w ZEA, biorąc pod uwagę wiele obiecujących miejsc do robienia zakupów w tym kraju. Z myślą o perspektywach wzrostu, firma planuje otworzyć kolejne autoryzowane punkty sprzedaży dla swoich różnych marek na Bliskim Wschodzie.

  Aditya Birla Fashion and Retail Ltd., będąca częścią Aditya Birla Group, obejmuje kilka renomowanych marek, takich jak Louis Philippe, Van Heusen, Allen Solly i Peter England. Wykorzystując popularność i reputację tych uznanych marek, firma stara się wzmocnić swoją obecność na rynku Bliskiego Wschodu. Wkraczając na Bliski Wschód, Louis Philippe dowodzi swojego zobowiązania do dotarcia do szerszej globalnej publiczności i zaspokajania potrzeb modowych wymagających klientów w regionie.

  Skupiając się na dostarczaniu wysokiej jakości i wyrafinowanej odzieży, Louis Philippe ma zamiar zrobić silne wrażenie w ZEA i nie tylko. Wchodząc na rynek Bliskiego Wschodu, marka wnosi ze sobą dziedzictwo doskonałości i oddanie w dostarczaniu klientom największej jakości stylu i elegancji.