• czw.. wrz 28th, 2023

  iPhone 15 Pro Max cieszy się dużym zainteresowaniem, ale występują opóźnienia w dostawach

  iPhone 15 Pro Max cieszy się dużym zainteresowaniem, ale występują opóźnienia w dostawach

  Od dnia 15 września, kiedy rozpoczęto przedsprzedaż, flagowy model Apple, iPhone 15 Pro Max, cieszy się dużym zainteresowaniem. Według analityka Ming-Chi Kuo, doskonały aparat telefoto i udoskonalone wsparcie dla optycznego zoomu przyczyniły się do popularności Pro Maxa. Jednak trudności produkcyjne, zwłaszcza w przypadku Pro Maxa, spowodowały opóźnienia w dostawach, a niektóre regiony nie spodziewają się wysyłek aż do listopada.

  Z drugiej strony, iPhone 15 Pro zanotował słabsze zainteresowanie w porównaniu do poprzednika, ponieważ coraz więcej klientów decyduje się na zakup Pro Maxa w tym roku. Tymczasem zwykłe modele iPhone 15 i iPhone 15 Plus cieszą się zainteresowaniem na podobnym poziomie jak modele zeszłoroczne.

  Kuo podkreśla, że modele iPhone 15 i 15 Plus utrzymały zainteresowanie klientów dzięki funkcjom takim jak Dynamic Island i aparatowi głównemu o rozdzielczości 48 megapikseli. Jednak opóźnienia w dostawach Pro Maxa w tym roku są bardziej znaczące niż zwykle. Kuo sugeruje, że opóźnienia w produkcji Pro Maxa w porównaniu do innych modeli są jednym z czynników utrudniających.

  Apple oficjalnie przedstawił serię iPhone 15 podczas wydarzenia „Wonderlust” 12 września, a przedsprzedaż rozpoczęła się 15 września. Smartfony mają zadebiutować na całym świecie 22 września.