• wt.. gru 5th, 2023

  Spigen rozszerza swoją ofertę o etui na nadchodzące Google Pixel Watch

  ByAndrzej Parafianowicz

  wrz 22, 2023
  Spigen rozszerza swoją ofertę o etui na nadchodzące Google Pixel Watch

  Spigen, wiodący producent akcesoriów do smartfonów, rozszerza swoją ofertę o etui na nadchodzące Google Pixel Watch. Jednym z ich najnowszych dodatków jest opaska Lite Fit wykonana z wytrzymałego nylonowego materiału.

  Opaska Lite Fit została zaprojektowana tak, aby pasowała na nadgarstki o obwodzie od 4,7″ do 8,5″. Posiada klamrę ze stopu cynku oraz stalowe złącze, które harmonijnie współgrają z obudową Pixel Watch. Chociaż obecnie dostępna tylko w kolorze czarnym, Spigen planuje wprowadzenie dodatkowych opcji kolorystycznych w przyszłości.

  Najważniejsze cechy opaski Lite Fit to jej elastyczność, lekkość, elastyczność i oddychalność. Dzięki łatwemu systemowi zdejmowania można ją idealnie dopasować do każdego nadgarstka. Jest wszechstronnym akcesorium, które pasuje do każdego wyglądu i stylu. Opaska znana jest także z trwałego komfortu, dzięki lekkiej, ale wytrzymałej tkaninie.

  Jedną z istotnych cech opaski Spigen Lite Fit jest jej kompatybilność ze wszystkimi zegarkami z serii Pixel Watch. Zawiera adapter Pixel Watch, który umożliwia łatwe instalowanie i demontowanie. Opaska została specjalnie zaprojektowana do dopasowania do Google Pixel Watch (2022).

  Opaska Lite Fit można zakupić bezpośrednio od Spigen za 24,99 dolarów. Jednak obecnie jest dostępna na Amazonie o 10 dolarów taniej i w wybranych obszarach możliwa jest natychmiastowa wysyłka. Stanowi to tańszą alternatywę dla pasków Google, które zaczynają się od 49,99 dolarów.

  Warto zaznaczyć, że istniejące opaski powinny wciąż być kompatybilne z nowym modelem Pixel Watch 2. Opaska Lite Fit od Spigen oferuje klientom stylowy i funkcjonalny dodatek, który ulepsza doświadczenie zegarka Pixel Watch.