• niedz.. paź 1st, 2023

  Sony prezentuje State of Play: aktualizacje na temat gier dla konsol PlayStation

  Sony prezentuje State of Play: aktualizacje na temat gier dla konsol PlayStation

  Sony szykuje się do prezentacji State of Play, która odbędzie się w czwartek,14 września. Podczas tej prezentacji zostaną przekazane informacje na temat gier, które zostały już ogłoszone dla konsol PlayStation. Chociaż nie będzie to tak pełne atrakcji jak niedawne Direct Nintendo, fani mogą spodziewać się kilku niespodzianek podczas tego wydarzenia.

  Głównym tematem prezentacji Sony będą niezależne gry i tytuły od innych firm z całego świata. Według wpisu na blogu autorstwa Shawne’a Bensona, na wydarzeniu State of Play zostaną przedstawione informacje i nowe rozwinięcia na temat już wcześniej ogłoszonych gier. Będą to między innymi zwiastuny, fragmenty rozgrywki oraz daty premiery długo oczekiwanych tytułów.

  Oprócz aktualizacji dotyczących istniejących gier, Sony podkreśli również gry, które trafią na ich platformę wirtualnej rzeczywistości, PSVR2. Jest to ekscytująca wiadomość dla fanów gier wirtualnej rzeczywistości, ponieważ daje to namiastkę przyszłości gier na platformie PlayStation.

  Wydarzenie State of Play odbędzie się o godzinie 17:00 ET / 14:00 PT i będzie transmitowane na żywo na kanałach YouTube, Twitch i TikTok firmy Sony. To daje fanom możliwość wyboru, gdzie będą mogli obejrzeć wszystkie ekscytujące aktualizacje.

  Chociaż warto zachować umiar ze względu na skupienie się na już wcześniej ogłoszonych grach, Sony ma na swoim koncie zaskakiwanie fanów nieoczekiwanymi ogłoszeniami podczas wydarzeń State of Play. Warto więc uważnie obserwować czy Sony nie ma w zanadrzu jakichś niespodzianek.

  Ogólnie rzecz biorąc, Sony State of Play obiecuje być interesującym wydarzeniem dla fanów PlayStation, dając nam okazję zajrzeć w przyszłość platformy poprzez aktualizacje dotyczące długo oczekiwanych gier. Bez względu na to, czy jesteś fanem niezależnych gier, wydawnictw innych firm, czy ekscytuje Cię nadchodzące gry PSVR2, na tej prezentacji znajdzie się coś dla każdego.

  Źródło: Sony Blog, Shawne Benson