• wt.. gru 5th, 2023

  Mortal Kombat 1: Zniżki na preorder wersji PC oraz minimalne wymagania gry

  Mortal Kombat 1: Zniżki na preorder wersji PC oraz minimalne wymagania gry

  Sklepy takie jak Newegg i Green Man Gaming oferują zniżki na preorder wersji PC gry Mortal Kombat 1. Gracze na PC mogą zaoszczędzić 10 dolarów kupując grę w tych sklepach. Aby skorzystać z rabatu w Newegg, klienci muszą wpisać kod PPXDSEP podczas składania zamówienia, co zmniejszy cenę o 15%. Green Man Gaming już teraz oferuje 50-centową zniżkę na preorder, bez potrzeby wpisywania kodu.

  Dodatkowo, Green Man Gaming oferuje również 15% zniżki na edycję premium gry, która zawiera wczesny dostęp oraz kosmetyki i walutę w grze. NetherRealm Studios, producent Mortal Kombat 1, nie potwierdził czy gra będzie kompatybilna z Steam Deck po jej premierze. Niezależnie od urządzenia, na którym gra zostanie uruchomiona, będzie wymagała minimum 100 GB miejsca na dysku. Ważne jest, aby gracze mieli zapewnioną odpowiednią ilość dostępnego miejsca na dysku, ponieważ rozmiary instalacji gier nadal rosną.

  Mortal Kombat 1 na PC cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród graczy ze względu na obniżoną cenę oraz ekscytujące funkcje. Z okazji możliwości zaoszczędzenia pieniędzy na preorderze i wzięcia udziału w fascynującej reaktywacji gry, nie przegap tej okazji.

  Definicje:

  Preorder: Zakup produktu przed oficjalną premierą.
  Zniżka: Obniżenie pierwotnej ceny produktu.
  Wczesny dostęp: Pozwala graczom rozpocząć grę przed oficjalną datą premiery.
  Kosmetyki i waluta w grze: Dodatkowe opcje dostosowywania wyglądu postaci oraz wirtualna waluta w grze.
  Miejsce na dysku: Ilość dostępnej pamięci do przechowywania plików.
  SSD: Solid State Drive, rodzaj urządzenia do przechowywania danych, które wykorzystuje pamięć NAND flash.
  Fatality: W kontekście gier Mortal Kombat, ruch kończący, który powoduje śmierć przeciwnika.