• niedz.. paź 1st, 2023

  Samsung wypuszcza aktualizację zabezpieczeń dla swoich telefonów z serii Galaxy A

  Samsung wypuszcza aktualizację zabezpieczeń dla swoich telefonów z serii Galaxy A

  Samsung niedawno wypuścił aktualizację zabezpieczeń na wrzesień 2023 roku dla swoich telefonów z serii Galaxy A, mając na celu poprawienie funkcji związanych z bezpieczeństwem dla użytkowników. Aktualizacja jest obecnie dostępna dla Galaxy A52, Galaxy A52 5G i Galaxy A72 w wybranych krajach Azji i Ameryki Łacińskiej.

  W Rosji, Galaxy A52 otrzymuje aktualizację o wersji oprogramowania A525FXXU6DWH2, podczas gdy Galaxy A52 5G otrzymuje aktualizację o wersji oprogramowania A526BXXS5EWI1 w Brazylii, Kolumbii i na Dominikanie. Galaxy A72 również otrzymał aktualizację o wersji oprogramowania A725FXXU6DWH2 w Kazachstanie, Rosji i na Ukrainie.

  Użytkownicy w wymienionych krajach mogą pobrać aktualizację, przechodząc do Ustawienia » Aktualizacja oprogramowania i wybierając Pobierz i zainstaluj. Mogą również zdecydować się na ręczną instalację aktualizacji, pobierając pliki firmware z bazy danych Samsunga.

  Warto zauważyć, że Galaxy A52, Galaxy A52 5G i Galaxy A72 początkowo miały zainstalowany system Android 11. Od ich wydania te urządzenia otrzymały już dwie główne aktualizacje systemu Android i mają otrzymać długo oczekiwaną aktualizację systemu Android 14 jeszcze w tym roku.

  Zapewnienie bezpieczeństwa urządzeń i danych osobowych jest kluczowe w dzisiejszym ciągle zmieniającym się cyfrowym krajobrazie. Samsung zobowiązuje się do regularnego udostępniania aktualizacji zabezpieczeń dla swoich użytkowników, chroniąc ich urządzenia i dane osobowe.