• niedz.. paź 1st, 2023

  Samsung niechcący ujawnia istnienie Galaxy S23 FE na portalu Samsung Pay

  ByPiotr Kruszczyński

  wrz 20, 2023
  Samsung niechcący ujawnia istnienie Galaxy S23 FE na portalu Samsung Pay

  Samsung niechcący ujawnił istnienie długo oczekiwanego modelu Galaxy S23 FE poprzez jeden ze swoich portali Samsung Pay. Telefon obecnie figuruje na liście urządzeń obsługujących Samsung Pay na hiszpańskiej stronie Samsung Pay. Warto jednak zaznaczyć, że Samsung nie wydał jeszcze żadnych oficjalnych informacji dotyczących Galaxy S23 FE.

  Wprowadzenie telefonu w wersji Fan Edition do listy urządzeń obsługujących Samsung Pay prawdopodobnie jest wynikiem błędu i może zostać naprawione przez firmę w najbliższej przyszłości. Istnieje możliwość, że telefon zostanie tymczasowo usunięty i ponownie dodany po oficjalnym ogłoszeniu. Chociaż przeciek dotyczący hiszpańskiej strony Samsung Pay, nie można wykluczyć, że telefon Fan Edition został również wymieniony na innych portalach, co tylko zwiększa spekulacje dotyczące Galaxy S23 FE.

  Chociaż oficjalna data premiery nie została potwierdzona, przecieki i plotki wskazują, że Galaxy S23 FE może zostać ujawniony przed końcem roku, możliwie w czwartym kwartale, począwszy od października. Warto jednak zauważyć, że różne rynki mogą otrzymać telefon w różnych terminach, potencjalnie w pierwszym kwartale 2024 roku.

  Oprócz smartfona Galaxy S23 FE, według plotek Samsung ma również w planach wprowadzenie dwóch nowych tabletów FE oraz swoich pierwszych bezprzewodowych słuchawek dousznych z logo FE. Jednak te urządzenia nie zostały wymienione obok Galaxy S23 FE na hiszpańskim portalu, ponieważ tablety i słuchawki douszne nie obsługują Samsung Pay.

  Galaxy S23 FE spodziewany jest być wyposażony w układ Exynos 2200 oraz mieć płaski design podobny do Galaxy S23 i Galaxy S23+.