• czw.. wrz 28th, 2023

  Reverse: 1999 – Czasowo-przenośna przygoda RPG

  Reverse: 1999 – Czasowo-przenośna przygoda RPG

  Reverse: 1999 to wciągająca mobilna przygoda RPG, rozwijana przez Bluepoch. Gracze wcielają się w rolę Verina, Czasomierzaka, który porusza się po skomplikowanej alternatywnej historii pełnej magii i tajemnic. W tej niezwykłej alternatywnej rzeczywistości Verin napotka znane wydarzenia, które zostały zniekształcone przez magię, wprowadzając graczy w wciągającą fabułę. W trakcie gry gracze mają możliwość stworzenia drużyny wykwalifikowanych arkanistów, którzy pomogą im w walkach z nadprzyrodzonymi stworzeniami i rywalizującymi frakcjami.
  System walki turowej taktycznej w Reverse: 1999 dodaje dodatkowej warstwy strategii do rozgrywki. Wymaga to strategicznego planowania każdego ruchu i wykorzystania unikalnych umiejętności drużyny, aby odnieść sukces w walce.
  Jednym z najważniejszych elementów Reverse: 1999 jest różnorodna obsada postaci, wszystkie w pełni przemawiane po angielsku z akcentami i dialektami z różnych okresów czasowych i wymiarów. Ta dbałość o szczegóły dodaje głębi i autentyczności, ożywiając postaci w grze.
  Warto podkreślić, że Reverse: 1999 jest dostępne do przedrejestracji na platformach iOS, Android i PC. Poprzez przedrejestrację, gracze nie tylko zyskują ekskluzywne korzyści, ale także mają możliwość być jednymi z pierwszych, którzy doświadczą tej wciągającej przygody w podróży w czasie.
  Podsumowując, Reverse: 1999 oferuje wciągającą fabułę, interesujące mechaniki rozgrywki oraz przekonującą obsadę postaci. Jeżeli lubisz RPGi prowadzone fabułą i emocjonujące przygody w podróży w czasie, ta gra na pewno pozostawi Cię z pragnieniem jeszcze więcej.