• niedz.. paź 1st, 2023

  Problemy z telewizją podczas modernizacji sygnału mobilnego? Restore TV oferuje bezpłatne wsparcie

  ByAndrzej Parafianowicz

  wrz 19, 2023
  Problemy z telewizją podczas modernizacji sygnału mobilnego? Restore TV oferuje bezpłatne wsparcie

  Mieszkańcy niektórych obszarów mogą doświadczać zakłóceń telewizyjnych w związku z modernizacją sygnału mobilnego. Najbardziej dotknięci tym problemem są ci, którzy korzystają z anteny telewizyjnej oraz mieszkają w obszarach o słabym odbiorze telewizji cyfrowej lub w pobliżu masztów mobilnych. Użytkownicy telewizji kablowej i satelitarnej nie są dotknięci tym problemem.

  W celu rozwiązania potencjalnych problemów z zakłóceniami, organizacja Restore TV oferuje darmowe wsparcie. Ich celem jest pomoc osobom w kontynuowaniu oglądania telewizji zarówno w celach informacyjnych, jak i rozrywkowych. Wsparcie skupia się szczególnie na osobach powyżej 75 roku życia, zarejestrowanych jako niewidomi lub słabowidzący oraz osób korzystających z określonych świadczeń.

  Gdy wykryte zostaną zakłócenia telewizyjne, Restore TV bezpłatnie dostarczy mieszkańcom filtr, który rozwiąże ten problem w większości przypadków. Filtr jest łatwy w instalacji, a dołączone instrukcje są klarowne. W przypadkach, gdy filtr nie rozwiązuje problemu, można umówić się na bezpłatną wizytę inżyniera, pod warunkiem spełnienia określonych kryteriów.

  Mieszkańcy mieszkający w blokach lub budynkach komunalnych również otrzymają wsparcie. Pomoc zostanie udzielona zarówno właścicielom mieszkań, jak i zarządzającym nieruchomościami w celu rozwiązania problemu zakłóceń.

  Aby skorzystać z oferowanego przez Restore TV wsparcia, można się z nimi skontaktować pod numerem 0808 13 13 800 lub odwiedzić ich stronę internetową pod adresem restoretv.uk.

  Podsumowując, mieszkańcy doświadczający zakłóceń telewizyjnych podczas modernizacji sygnału mobilnego mają teraz dostęp do bezpłatnego wsparcia ze strony organizacji Restore TV. Wsparcie to obejmuje dostarczanie filtrów w celu rozwiązania problemów z zakłóceniami, udzielanie porad online lub telefonicznie oraz umawianie wizyt inżynierów w razie konieczności. Celem jest pomoc mieszkańcom w kontynuowaniu oglądania telewizji podczas trwania modernizacji sygnału mobilnego.