• śr.. paź 4th, 2023

  Nowa seria Redmi K70 pozbawiona jest funkcji ładowania bezprzewodowego

  ByPiotr Kruszczyński

  wrz 19, 2023
  Nowa seria Redmi K70 pozbawiona jest funkcji ładowania bezprzewodowego

  Według wycieku od informatora Digital Chat Station przyszła seria Redmi K70 nie będzie obsługiwać ładowania bezprzewodowego. Oznacza to zmianę w stosunku do poprzednika, K60 Pro, który obsługiwał ładowanie bezprzewodowe o mocy 30 W. Seria ta ma zostać wydana w Chinach jeszcze w tym roku i będzie obejmować trzy modele: Redmi K70, K70 Pro i K70e.

  Powód usunięcia ładowania bezprzewodowego z serii Redmi K70 pozostaje niejasny, ale ważne jest zauważenie, że informacja ta nie została jeszcze potwierdzona. Być może są inne czynniki lub powody. Zawsze warto podejść ostrożnie do niepotwierdzonych raportów.

  Wyciekłe zdjęcia prototypów Redmi K70 i K70 Pro ujawniają, że oba urządzenia będą miały płaski wyświetlacz z wąskimi ramkami i rozdzielczością 2K. Dodatkowo, będą posiadały metalową ramę i ulepszenia w teksturze tylnej szybkiej panelu.

  Jeśli chodzi o specyfikacje aparatu, plotki sugerują, że Redmi K70 Pro będzie miał główny aparat o rozdzielczości 50 megapikseli, obok którego znajdzie się obiektyw telefoto oferujący zoom optyczny 3,2x. Seria będzie działać na systemie Android 14 z nakładką MIUI 14, która jest oczekiwana w przyszłości, aby zostać zaktualizowaną do MIUI 15.

  Choć brak ładowania bezprzewodowego może rozczarować niektórych potencjalnych nabywców, seria Redmi K70 wciąż ma zapewnić wiele imponujących funkcji i usprawnień. Jej prawdziwe osiągi na rynku stanie się widoczne, gdy urządzenia zostaną oficjalnie wprowadzone do sprzedaży.