• czw.. wrz 28th, 2023

  Rebelia Defense otrzymuje kontrakt na udoskonalenie oprogramowania do testowania penetracji

  ByAndrzej Parafianowicz

  wrz 20, 2023
  Rebelia Defense otrzymuje kontrakt na udoskonalenie oprogramowania do testowania penetracji

  Rebelia Defense, firma specjalizująca się w cyberbezpieczeństwie, została nagrodzona kontraktem przez United States Army w celu dalszego udoskonalenia swojego oprogramowania do testowania penetracji, Rebellion Nova. Kontrakt, znany jako Small Business Innovation Research Phase III, skupi się na dostarczeniu Automated Cyber Red Team Testing dla Programowego Biura Wykonawczego United States Army ds. Dowodzenia, Kontroli, Komunikacji-Taktycznych.

  Rebellion Nova została zaprojektowana w celu testowania obronności na dużą skalę poprzez wykorzystanie automatyzacji emulacji przeciwnika. Wykrywa potencjalne narażenie misji na zagrożenia cybernetyczne, co pozwala programistom United States Army wyposażyć tzw. jednostki taktyczne w silniejsze środki cyberbezpieczeństwa w szybszym tempie. Ostatecznym celem jest zintegrowanie Rebellion Nova z działającymi ocenami operacyjnymi lub procesami DevSecOps.

  Ten najnowszy kontrakt jest kontynuacją poprzedniej nagrody otrzymanej przez Rebelia Defense za innowacje i technologię w ocenie ryzyka związanego z cyberzagrożeniami. CEO firmy, Barry Sowerwine, wyraził entuzjazm z powodu możliwości przyczynienia się do realizacji wizji United States Army dotyczącej wspólnej sytuacji operacyjnej opartej na danych.

  Partnerstwo między Rebelia Defense a United States Army podkreśla rosnące znaczenie cyberbezpieczeństwa w dzisiejszym cyfrowym krajobrazie. Poprzez ciągłe udoskonalanie swojego oprogramowania do testowania penetracji, Rebelia Defense ma na celu wzmocnienie systemów United States Army przed atakami cybernetycznymi ze strony przeciwników.