• czw.. wrz 28th, 2023

  Raleigh Street Cinemas – Nowe doświadczenie kinowe w centrum Bluefield

  ByPiotr Kruszczyński

  wrz 19, 2023
  Raleigh Street Cinemas – Nowe doświadczenie kinowe w centrum Bluefield

  Raleigh Street Cinemas w centrum Bluefield otwiera swoje drzwi dla publiczności, oferując nowe doświadczenie kinowe dla miłośników filmów w okolicy. Kina te, prowadzone przez Bluefield Arts Revitalization Corp. (BARC), posiadają dwa 50-miejscowe sale wyposażone w fotele z funkcją rozkładania oraz najnowocześniejszą technologię dźwięku.

  Oprócz wygodnych miejsc siedzących i zaawansowanego dźwięku, kina oferują również tradycyjne przekąski, bar serwujący piwo i wino oraz strefę wypoczynkową. Oficjalne otwarcie odbędzie się w piątek wieczorem, a pierwszym filmem wyświetlanym w nowym kinie będzie popularny film „Barbie”. Kolejna sala kinowa będzie prezentować krytycznie uznaną dokumentację „King Coal”, która zagłębia się w historię i wpływ przemysłu węglowego w Zachodniej Wirginii i Appalachach.

  Bilety na seanse w każdej z sal można kupić online lub na miejscu za 9 dolarów za bilet. Celem Raleigh Street Cinemas jest zapewnienie przystępnej opcji dla rodzin, aby mogły cieszyć się wysokiej jakości filmowymi doświadczeniami. Kina przede wszystkim prezentować będą najnowsze produkcje, ale w planach są również specjalne pokazy klasycznych filmów świątecznych w okresie Bożego Narodzenia.

  BARC planuje również organizację festiwali filmowych i innych wydarzeń specjalnych w Raleigh Street Cinemas. Dzięki dogodnej lokalizacji i nowoczesnym udogodnieniom, kina mają na celu przyciągnięcie zarówno publiczności, jak i twórców filmowych z regionu. BARC uważa, że ich lokalizacja jest idealnym miejscem na festiwal filmowy i spodziewają się organizacji takich wydarzeń w przyszłych latach.

  Mieszkańcy centrum Bluefield i okolicznych terenów mają teraz nowe miejsce do oglądania filmów wraz z otwarciem Raleigh Street Cinemas.