• czw.. wrz 28th, 2023

  Koncertowy sierpień: Psychotherapy Session Tour

  Koncertowy sierpień: Psychotherapy Session Tour

  Lipiec był miesiącem pełnym koncertów, a sierpień jeszcze bardziej intensywny. Pierwszym wydarzeniem w sierpniu był „Psychotherapy Session” tour, na którym wystąpiły zespoły Mudvayne, Coal Chamber, GWAR, Nonpoint i Butcher Babies. Szczęśliwie wysokie temperatury ustąpiły miejsca przyjemnej, chłodnej nocy po przejściu burzy w ciągu dnia.

  Z pięcioma zespołami w składzie, koncert zaczynał się wcześniej niż zwykle, już o 17:30, gdy Butcher Babies weszły na scenę. Zespół metalowy powstały w Los Angeles w 2009 roku. Wokalistki Carla Harvey i Heidi Shepherd na czele, wspierane przez Henry’ego Flury’ego na gitarze, Chasa Brickendena na perkusji i Rocky’ego Bonazzę na basie. Butcher Babies zaraz po wejściu wyruszają w swoje wykonanie, rozgrzewając publiczność początkowo unoszącymi się rękami w powietrzu, z pięściami bijącymi rytm i głowami witającymi.

  Kolejny na scenie pojawia się Nonpoint, elektryzując publiczność swoją ciężką muzyką metalową i pełnym energii występem. Zespół z siedzibą w Ft. Lauderdale na Florydzie jest znany ze swojej dynamicznej obecności scenicznej i interakcji z publicznością.

  Następnie GWAR wkracza na scenę, tworząc natychmiastowy chaos i krwawe show. Ich kostiumy, brutalność i krwawe elementy rozgrzewają publiczność, która oklaskuje ich przez cały występ.

  Coal Chamber, niedawno po reaktywacji po przerwie w karierze, zapewniają mocny występ. Wokalista Dez Fafara prowadzi energiczną obecnością sceniczną, wraz z gitarzystą Miguelem Rascónem, perkusistą Mike Coxem i basistką Nadją Peulen.

  Ostatni, ale nie mniej ważny, Mudvayne wchodzi na scenę, kończąc wieczór. Zespół heavy metalowy dostarcza intensywnego i porywającego występu, pozostawiając publiczność zadowoloną.

  Podsumowując, trasa Psychotherapy Session zapewniła wieczór muzycznej mocnej muzyki metalowej i niezapomniane występy.