• czw.. wrz 21st, 2023

  W eksplozji domu w Plum, Pensylwania, zginęła jedna osoba, a kilka osób jest zaginionych.

  ByMarcin Kuźmiński

  wrz 19, 2023
  W eksplozji domu w Plum, Pensylwania, zginęła jedna osoba, a kilka osób jest zaginionych.

  W sobotę rano doszło do eksplozji domu w Plum, Pensylwania, w wyniku której tragicznie zginęła jedna osoba, a kilka osób jest zaginionych. Incydent miał miejsce na Rustic Ridge Drive i spowodował znaczne uszkodzenia w trzech domach, przy czym kilka innych również zostało dotkniętych.
  Drone video, udostępnione przez widza Pittsburgh’s Action News 4, ukazuje skutki eksplozji. Na nagraniu widać zniszczenia, pokazujące pożar, który objął jeden z domów.
  Władze hrabstwa Allegheny prowadzą obecnie śledztwo, aby ustalić przyczynę tego incydentu. Społeczność jest w szoku i opłakuje stratę życia, jak również pozostaje w nadziei na odnalezienie osób zaginionych.
  Ta eksplozja stanowi tragiczne przypomnienie o destrukcyjnej sile takich incydentów i podkreśla znaczenie działań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa w obszarach mieszkalnych. Służby ratunkowe i władze podejmują wszelkie możliwe działania, aby wesprzeć dotkniętą społeczność i zapewnić bezpieczeństwo i dobrobyt jej mieszkańców.
  W miarę postępującego śledztwa, nasze myśli są z ofiarami i ich rodzinami. Przedstawimy dalsze aktualizacje, gdy tylko będą dostępne nowe informacje.
  źródło: Pittsburgh’s Action News 4