• czw.. wrz 21st, 2023

  Peterman Brothers Sponsoruje Dzień Wojskowych i Pierwszych Reagujących w Indiana State Fair

  ByMarcin Kuźmiński

  wrz 19, 2023
  Peterman Brothers Sponsoruje Dzień Wojskowych i Pierwszych Reagujących w Indiana State Fair

  Peterman Brothers, wybitna firma zajmująca się instalacją klimatyzacji i hydrauliką, obsługująca obszar Greater Indianapolis, uznaje poświęcenie czynne i byłych pracowników wojska oraz pierwszych reagujących, sponsorując Dzień Wojskowych i Pierwszych Reagujących na Indiana State Fair, w piątek 18 sierpnia.
  W ten specjalny dzień czynni pracownicy wojska, weterani i pierwsi reagujący, wraz z rodzinami, otrzymają darmowe wejście na Indiana State Fair. Jest to gest wyrażający wdzięczność Peterman Brothers tym, którzy stawiają swoje życie na szali, aby chronić i zachować nasze wolności.
  Chad Peterman, prezes Peterman Brothers, podkreślił ważność upamiętnienia tych osób. Powiedział: „Indiana State Fair reprezentuje głębokie wartości, które wszyscy dzielimy w okolicy Indianapolis. To doskonała okazja, aby wyrazić naszą wdzięczność naszym sąsiadom, którzy bezinteresownie służą, i dać im znać, jak bardzo nam na nich zależy i doceniamy ich działania.”
  Oprócz sponsoringu Dnia Wojskowych i Pierwszych Reagujących, Peterman Brothers będzie również posiadał stoisko na targach do 20 sierpnia. Odwiedzający mogą zajrzeć, aby wziąć udział w konkursach z nagrodami lub dowiedzieć się więcej o firmie.
  Indiana State Fair będzie trwać do 20 sierpnia, zapewniając wiele atrakcji i rozrywek dla uczestników. Aby uzyskać więcej informacji o targach, proszę odwiedzić ich oficjalną stronę internetową.
  Peterman Brothers, założony w 1986 roku, specjalizuje się w usługach związanych z ogrzewaniem, chłodzeniem i hydrauliką dla mieszkań prywatnych. Jako firma rodzinna drugiego pokolenia, zobowiązują się do zapewnienia 100% satysfakcji klienta i dają gwarancję wraz z instalacją nowego sprzętu HVAC. Ich technicy są certyfikowani przez program North American Technical Excellence (NATE) i posiadają pełne ubezpieczenie. Peterman Brothers oferuje również usługi awaryjne 24/7 oraz różne opcje finansowania. Aby dowiedzieć się więcej o ich usługach, zadzwoń pod numer (260) 201-3070 lub odwiedź ich stronę internetową.