• niedz.. paź 1st, 2023

  Nokia Mobile z atrakcyjnymi promocjami na smartfon Nokia X30 5G

  Nokia Mobile z atrakcyjnymi promocjami na smartfon Nokia X30 5G

  Nokia Mobile obecnie oferuje kilka atrakcyjnych promocji i zniżek na smartfon Nokia X30 5G w różnych głównych rynkach. Klienci w Wielkiej Brytanii mogą teraz zakupić Nokia X30 5G i otrzymać darmowe słuchawki Nokia Clarity Earbuds 2 Pro. Ponadto, dostępne są oferty pakietowe i znaczne obniżki cen na rynkach takich jak Indie, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Australia.

  W Wielkiej Brytanii klienci mogą skorzystać z specjalnej oferty od Nokia Mobile. Przy zakupie Nokia X30 5G klienci otrzymają darmowe słuchawki Nokia Clarity Earbuds 2 Pro. Smartfon jest teraz w cenie 299 funtów, co stanowi obniżkę o 130 funtów w porównaniu do ceny wprowadzenia. Klienci mają również możliwość wyboru oferty pakietowej, która obejmuje słuchawki Nokia Clarity Earbuds 2 Pro i Nokia 3310 za jedyne 349 funtów.

  Podobnie klienci w Niemczech, Francji i Holandii mogą również otrzymać darmowe słuchawki Nokia Clarity Earbuds 2 Pro przy zakupie Nokia X30 5G. Smartfon jest dostępny w obniżonej cenie 399 euro w tych krajach, co stanowi obniżkę o 110 euro w porównaniu do ceny wprowadzenia.

  W Zjednoczonych Emiratach Arabskich klienci, którzy zakupią Nokia X30 5G od sprzedawcy Jumbo, otrzymają dodatkowe gratisy, w tym True Wireless Earbuds i Powerbank. Skorygowana cena smartfonu to 1099 AED.

  W Indiach klienci mogą znaleźć skorygowane ceny i oferty partnerskie dla Nokia X30 5G na Amazonie. Nokia Mobile oferuje również hojne zniżki i oferty pakietowe dla Nokia X30 5G w Wielkiej Brytanii, Australii i innych rynkach europejskich.

  Nokia X30 5G jest zasilana procesorem Snapdragon 695 i posiada 6,43″ ekran AMOLED PureDisplay z częstotliwością odświeżania 90 Hz. Ma podwójną kamerę PureView o rozdzielczości 50 MP z AI i OIS, oraz kamerę ultrawide o rozdzielczości 13 MP. Smartfon oferuje również szybkie ładowanie 33 W i twierdzi, że bateria wytrzymuje dwa dni. Klienci mogą również korzystać z trzech aktualizacji systemu operacyjnego, trzech lat comiesięcznych aktualizacji zabezpieczeń oraz trzyletniej gwarancji.

  Oprócz Nokia X30 5G, klienci mogą również rozważyć Nokia G60 5G, która również jest zasilana procesorem Snapdragon 695. Nokia G60 oferuje ekran FHD+ o przekątnej 6,58″ z częstotliwością odświeżania 120 Hz, potrójny aparat o rozdzielczości 50 MP, oraz szybkie ładowanie 20 W. Podobnie jak Nokia X30 5G, Nokia G60 5G zapewnia klientom trzy aktualizacje systemu operacyjnego, trzy lata comiesięcznych aktualizacji zabezpieczeń oraz trzyletnią gwarancję.