• wt.. gru 5th, 2023

  Nokia i Motorola prezentują swoje najnowsze smartfony; GoPro i Blackmagic zapowiadają nowe aparaty

  Nokia i Motorola prezentują swoje najnowsze smartfony; GoPro i Blackmagic zapowiadają nowe aparaty

  Nokia niedawno wprowadziła na rynek smartfon Nokia G42 5G, który jest zasilany przez układ Snapdragon 480+ firmy Qualcomm oraz 4GB pamięci RAM. Ta kombinacja gwarantuje płynne działanie i szybkie połączenie z internetem. Ponadto, G42 5G obsługuje połączenia 5G, co pozwala użytkownikom korzystać z szybkich prędkości oferowanych przez tę zaawansowaną technologię sieciową.

  Z kolei Motorola planuje wprowadzić na rynek smartfon Motorola Edge 40 Neo 21 września. Ten smartfon jest wyposażony w chipset MediaTek Dimensity 7030, co zapewnia potężne osiągi i wydajne możliwości wielozadaniowości. Użytkownicy mogą spodziewać się płynnego przeglądania stron internetowych, grania i oglądania mediów na tym nadchodzącym urządzeniu.

  W dziedzinie kamer sportowych, GoPro wprowadził bardzo oczekiwaną kamerę GoPro Hero 12 Black. Mimo że szczegóły są skąpe, spodziewa się znacznych ulepszeń pod względem jakości obrazu, stabilizacji wideo i dodatkowych funkcji w tej najnowszej odsłonie serii Hero. GoPro potwierdził również rozwój nowej kamery 360-stopniowej, co cieszy użytkowników, którzy uwielbiają rejestrować immersyjne treści.

  Blackmagic, znane z profesjonalnych kamer kinowych, niedawno ogłosiło swoją pierwszą kamerę kinową z pełnoformatowym sensorem 6K oraz mocowaniem L-mount. Ta nowa kamera zapewnia wyjątkową jakość obrazu i wszechstronność, umożliwiając twórcom filmowym rejestrowanie oszałamiających wizualizacji bez trudu.

  Aby dowiedzieć się więcej na temat tych ekscytujących produktów technologicznych, możesz śledzić najnowszy odcinek programu Gadgets360 z Technical Guruji.