• pt.. mar 24th, 2023

Najlepszy monokular noktowizyjny AGM PVS-14

PVS-14 firmy AGM Global Vision to wysokiej klasy monokular / gogle noktowizyjne. Uznany na całym świecie za niezrównaną jakość, niezawodność i ergonomiczną konstrukcję, PVS został pierwotnie opracowany do użytku przez armię amerykańską. AGM PVS-14 to jeden z najlepszych monokularowych noktowizorów dostępnych na rynku. PVS-14 posiada obiektyw 26mm o szerokim polu widzenia 40 stopni i ustawia ostrość już od 25 cm. Powiększenie optyczne wynosi 1x, ale dostępne są również opcjonalne soczewki optyczne o powiększeniu 3x lub 5x.

AGM PVS-14 należy do najlepszych monokularów noktowizyjnych na rynku, dzięki czemu jest doskonałym wyborem dla profesjonalistów i wymagających entuzjastów. Pomyśl na przykład o airsoftach, zastosowaniach taktycznych, polowaniach, survivalu czy obserwacjach przyrody. Dzięki odpowiednim akcesoriom możesz przymocować go do kasku lub używać bez użycia rąk za pomocą dołączonego zestawu słuchawkowego. W zestawie znajduje się również przednia soczewka ochronna, która chroni soczewkę np. przed kulkami ASG.

Ponieważ przeglądarka jest wyposażona we wzmacniacz obrazu nie można korzystać z urządzenia w ciągu dnia. Urządzenie wyłączy się automatycznie, gdy będzie zbyt dużo światła.

Cechy produktu:

Kompaktowa, wytrzymała konstrukcja
Wodoodporny
Możliwość montażu na głowie w celu korzystania z zestawu głośnomówiącego
Ręczna kontrola wzmocnienia
Ergonomiczne, proste i łatwe w obsłudze elementy sterujące
Wbudowany oświetlacz podczerwieni i soczewka powodziowa
Ograniczona 3-letnia gwarancja