• pt.. wrz 22nd, 2023

  Milrae Jean Johnson Kruse Seaman

  Milrae Jean Johnson Kruse Seaman

  Milrae Jean Johnson Kruse Seaman, mieszkanka Ozark, Alabama, zmarła spokojnie w wieku 91 lat 26 sierpnia 2023 roku w szpitalu Flowers Hospital, otoczona przez rodzinę. Pani Seaman urodziła się 6 sierpnia 1932 roku w Minden, Nebraska, jako najmłodsze z czworga dzieci Alfreda O. i Matildy Jensen Johnson. Poznała Carla Kruse’a w czasie liceum, a 18 września 1949 roku wzięli ślub. Mieli razem czwórkę dzieci: Randella, Roxann, Rodneya i Russella.

  Aktywna członkini VFW Auxiliary, Pani Seaman pełniła funkcję Prezydenta dla stanu Nebraska w latach 1964-1965. Po śmierci męża Carla w 1979 roku, przeniosła się do North Hollywood, Kalifornia, gdzie pracowała jako sekretarka u dr Khalila Seyrafi. W 1984 roku poznała i wyszła za mąż za Paula Seamana, a oboje cieszyli się podróżami po świecie.

  Po śmierci Paula w 2000 roku, Pani Seaman przeniosła się do Ozark, Alabama w 2002 roku. Stała się aktywnym członkiem kościoła Prince of Peace Lutheran, pełniąc funkcję sekretarki i aktywnie uczestnicząc w organizacjach społecznych, takich jak Caring Hands, Hospice i Retired Officers Wives Association w Fort Rucker. Miała pasję do szydełkowania i stworzyła niezliczoną ilość rękodzieł i pledów w ciągu swojego życia. Pani Seaman była również znana ze swojego oddania rodzinie i często podróżowała, aby ich odwiedzić w Seattle, Dallas i Austin.

  Pani Seaman pozostawiła po sobie córkę Roxann Pishnick (Michael) z Austin, Teksas, synów Randella Kruse’a (Vicki) z Seattle, Waszyngton i Russella Kruse’a (Roxanne) z Pensacola, Floryda. Pozostaje po niej także ośmioro wnucząt i sześcioro prawnucząt. Poprzedzili ją śmiercią jej pierwszy mąż Carl Kruse, drugi mąż Paul Seaman, jej syn Rodney Kruse i wnuk Michael Carl Pishnick. Jej szwagierka Joyce Johnson z Omaha, Nebraska pozostaje po niej. Pogrzeb odbędzie się w późniejszym terminie w Tekamah, Nebraska.