• pt.. wrz 22nd, 2023

  Jayden „JP” Walker kontynuuje karierę futbolową w college’u Army

  ByAndrzej Parafianowicz

  wrz 20, 2023
  Jayden „JP” Walker kontynuuje karierę futbolową w college’u Army

  Jayden „JP” Walker, gwiazda drużyny McKinney North High School, podjął ekscytującą decyzję o kontynuowaniu kariery futbolowej w Army, dołączając do jednej z najlepszych atakujących linii biegowej w college’u w kraju. Army zajmowało drugie miejsce w klasyfikacji pod względem rywalizacji na placu gry w poprzednim sezonie, osiągając imponującą średnią 289,4 jardów na mecz.

  W poprzednim sezonie Walker zaprezentował swoje wyjątkowe umiejętności, zdobywając 2107 jardów i 22 touchdowny w 11 meczach. Jego suma jardów była najwyższa wśród zawodników klasy 5A w okolicy i czwartą najwyższą wśród wszystkich zawodników z obszaru Dallas. Wyższą liczbę jardów osiągnęli jedynie Kaeden Landry, AJ Sibley i Owen Allen.

  Dzięki Walkerowi jako kluczowemu punktowi drużyny McKinney North, drużyna uplasowała się na ósmym miejscu pod względem rywalizacji na placu gry wśród drużyn klasy 5A, z średnią 243,5 jardu na mecz. Walker niemal dwukrotnie częściej wziął piłkę na siebie niż drugi najlepszy zawodnik drużyny i przyczynił się do 52% wszystkich touchdownów drużyny.

  Dołączenie do dynamicznego ataku biegu Army to ekscytująca okazja dla Walkera w trakcie przejścia do futbolu college’owego. Dzięki imponującym osiągnięciom w szkole średniej, bez wątpienia wniesie on umiejętności i determinację do drużyny Army, przyczyniając się do ich sukcesów na boisku.

  Gratulujemy Jaydenowi „JP” Walkerowi decyzji o dołączeniu do Army i życzymy mu powodzenia w przyszłej przygodzie na studiach. Jego oddanie i talent z pewnością wpłyną znacząco na grę biegową Army, a czekamy na kontynuację jego sukcesów na kolejnym poziomie drużyny.