• śr.. paź 4th, 2023

  Incident w Bloomington: Mężczyzna aresztowany po ataku nożem na swoją dziewczynę

  ByMarcin Kuźmiński

  wrz 19, 2023
  Incident w Bloomington: Mężczyzna aresztowany po ataku nożem na swoją dziewczynę

  Mężczyzna, zidentyfikowany jako Lesley Crites, został aresztowany i obecnie przebywa w więzieniu po tym, jak rzekomo pociął swoją dziewczynę nożem podczas kłótni domowej. Incydent miał miejsce wczesnym rankiem w sobotę w kompleksie apartamentowym w Bloomington. Ofiara, Carin Doage, zamknęła się wraz ze swoją sześcioletnią córką w łazience i wezwała policję.

  Według raportu Policji Bloomington, funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie około godziny 1:00 w nocy dotyczące zakłócenia spokoju w Elm Point Apartments przy Turnberry Drive. Carin Doage poinformowała władze, że jej były chłopak, Lesley Crites, pociął jej ramię ostry przedmiot podczas kłótni. Doznała trzycentymetrowej rany kłutej na ramieniu i została później przewieziona do szpitala w celu leczenia.

  To nie pierwszy raz, kiedy Crites jest zamieszany w incydent przemocy domowej. Ma cztery wcześniejsze wyroki skazujące za przemoc w rodzinie. Crites został teraz oskarżony o baterię domową powodującą obrażenia ciała. Obecnie przebywa w więzieniu McLean County bez kaucji.

  Przemoc domowa to poważny problem, który dotyka wielu jednostek i rodzin. Jest to wzorzec agresywnego zachowania stosowany przez jednego partnera w celu uzyskania władzy i kontroli nad drugim w związku intymnym. Konsekwencje przemocy domowej mogą być poważne, prowadząc do obrażeń fizycznych i emocjonalnych, a także trwałego traumatu.

  Ważne jest, aby każdy, kto doświadcza przemocy domowej, szukał pomocy i wsparcia. Istnieje wiele organizacji i zasobów dostępnych, aby pomóc ofiarom i ocalałym z przemocowej relacji. Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, jest w bezpośrednim niebezpieczeństwie, skontaktuj się z lokalnymi władzami lub linią telefoniczną dla ofiar przemocy domowej.