• czw.. wrz 28th, 2023

  Zatrzymanie mężczyzny po napaści seksualnej w hrabstwie Loudoun

  ByPiotr Kruszczyński

  wrz 19, 2023
  Zatrzymanie mężczyzny po napaści seksualnej w hrabstwie Loudoun

  Sheriff’s Office hrabstwa Loudoun poinformowało o aresztowaniu mężczyzny z Waszyngtonu po tym, jak wtargnął do mieszkania w hrabstwie Loudoun i skrzywdził seksualnie kobietę.

  Według zastępców, incydent miał miejsce 12 sierpnia około godziny 2:17 nad ranem, gdy otrzymali zgłoszenie o napaści seksualnej na Central Station Drive w Ashburn. Pokrzywdzona informowała zastępców, że mężczyzna wtargnął do jej mieszkania, gdy spała, dopuścił się przestępstwa seksualnego, a następnie ukradł jej torebkę przed opuszczeniem miejsca zdarzenia.

  Szybka akcja zastępców doprowadziła do zatrzymania podejrzanego, którego zidentyfikowano jako Morris Gaston, 44-letniego mężczyznę. Gaston został znaleziony w pobliżu miejsca przestępstwa i został aresztowany. Postawiono mu zarzuty dotyczące napaści seksualnej, pobicia, włamania i jawnej nietrzeźwości.

  Po aresztowaniu Morrisa Gastona został on przewieziony do ośrodka dla dorosłych osób aresztowanych w hrabstwie Loudoun, gdzie obecnie przebywa bez możliwości wpłacenia kaucji.

  Pokrzywdzona otrzymała na miejscu medyczną pomoc w związku z jej obrażeniami.