• czw.. wrz 28th, 2023

  Właściciel elektrycznego Mahindra XUV400 wyraża swoje niezadowolenie po trzech awariach swojego trzymiesięcznego pojazdu

  ByMarcin Kuźmiński

  wrz 19, 2023
  Właściciel elektrycznego Mahindra XUV400 wyraża swoje niezadowolenie po trzech awariach swojego trzymiesięcznego pojazdu

  Właściciel niezadowolony z samochodu Mahindra XUV400 EV w Chennai wyraził swoje rozczarowanie, gdy trzymiesięczny pojazd doświadczył trzech awarii. Za każdym razem właściciel musiał holować samochód do serwisu. Po trzeciej awarii, właściciel postanowił zaparkować pojazd w salonie Mahindry, ozdobiony transparentem wyrażającym swoje zniechęcenie i utratę zaufania do marki.
  Klient, który zainwestował 21 lakh rupii w zakup tego samochodu i płaci miesięczną ratę w wysokości 32 000 rupii, planuje teraz podjąć działania prawne przeciwko firmie. Wskazuje na nerwowe napięcie i nierozwiązane problemy jako podstawę swoich roszczeń.
  Podczas gdy dokładna natura problemów, z jakimi borykał się ten klient, nie jest jasna, istnieje wiele przypadków właścicieli Mahindra XUV400, którzy doświadczyli problemów ze swoimi nowymi pojazdami, co skutkowało koniecznością holowania do punktów serwisowych.
  Na platformach mediów społecznościowych można znaleźć różne skargi dotyczące pojazdów Mahindra. Pomimo długiego okresu oczekiwania na pojazdy Mahindra, jakość tych samochodów często nie spełnia oczekiwań. XUV400 EV zgromadził wiele skarg, podkreślając ten problem z jakością.
  W jednym przypadku pewien klient jego nowiutki XUV400 zatrzymał się na środku drogi, wymagając holowania do serwisu. Inny właściciel miał wiele problemów z pojazdem, w tym złą zasięg, co skłoniło go do zaparkowania pod salonem Mahindry.
  Warto zauważyć, że samochody Mahindry mają historię problemów z jakością, która utrzymuje się także w przypadku obecnych modeli jak Scorpio-N, XUV700, Thar i XUV400 EV. Wiele z tych pojazdów ma funkcje typowe dla wyższych segmentów, ale są dotknięte niewiarygodnymi danymi z czujników. System monitorujący ciśnienie w oponach (TPMS) jest znany z wydawania ostrzeżeń o niskim ciśnieniu powietrza przy dużych prędkościach z powodu wadliwych czujników. Czujniki drzwi są również problemem, gdyż mogą nieprawidłowo funkcjonować, co prowadzi do nieustannych ostrzeżeń o otwartych drzwiach.
  Podczas gdy samochody Mahindry są znane z wytrzymałej konstrukcji, nie są całkowicie wolne od trzasków. Po przejechaniu około 40 000 kilometrów większość pojazdów Mahindry zaczyna wydawać dźwięki trzaskające. Mimo to właściciele Mahindry często przymykają na nie oko ze względu na solidną jakość zewnętrzną marki.