• czw.. wrz 28th, 2023

  Nowy członek drużyny G.I. Joe: Parth „Wolf Spider” Varma

  ByAndrzej Parafianowicz

  wrz 19, 2023
  Nowy członek drużyny G.I. Joe: Parth „Wolf Spider” Varma

  Wkrótce zostanie wydana ekskluzywna figura Partha „Wolf Spider” Varma, która stanie się nowym członkiem drużyny G.I. Joe. Figura ta należy do podserii Night Force, która ma na celu wprowadzenie większej liczby postaci międzynarodowych do świata G.I. Joe. Parth Varma jest jedną z tych postaci.

  Figura prezentuje połączenie części z innych postaci G.I. Joe. Plecak radiowy i strzelba pochodzą z Klasyfikowanego Falcona, a lina jest wykonana z prawdziwej struny i pochodzi z zestawu Amazon Cobra Ninja 2 pack. Nogi są z Alley Vipers, a przedramiona wyglądają na pochodzące od Sierżanta Stalkera. Głowa wydaje się być ponownym wykorzystaniem głowy Kamakury, choć z delikatnymi różnicami.

  Parth Varma jest wyposażony w nowe akcesoria, takie jak hełm, maska i kamizelka. Hełm ma zamontowane gogle noktowizyjne, które można podnieść, aby odsłonić oczy postaci. Maska przypomina maskę przeciwgazową, z cechą przypominającą filtr w okolicy ust. Zawiera także niebieski kawałek, prawdopodobnie służący do precyzyjnego celowania. Kamizelka jest nową częścią, która dodaje postaci wyjątkowego wyglądu.

  Ze znakiem pająka na lewym ramieniu i ciemnoszarą kolorystyką, Parth Varma doskonale wpasowuje się w ekipę Night Force. Jednak żółte akcenty na jego stroju mogą wyróżniać go w nocy. Nie wiadomo jednak, czy ta figura będzie od razu pożądana przez fanów, czy też poczekają oni na przyszłe wydania.

  Co myślisz o Parthu „Wolf Spider” Varma? Podziel się swoimi myślami na temat tej nowej figury G.I. Joe!