• pt.. wrz 22nd, 2023

  TOKK™ CAM C2+ – Inteligentna, dyskretna kamera z WiFi, dozór dziennej i nocnej wizji

  TOKK™ CAM C2+ – Inteligentna, dyskretna kamera z WiFi, dozór dziennej i nocnej wizji

  W dzisiejszym zabieganym świecie niezwykle trudno być na bieżąco z tym, co dzieje się wokół nas. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, biurze, czy w podróży, śledzenie otoczenia może być wyzwaniem. Na szczęście istnieją dostępne gadżety, które mogą pomóc, takie jak dyskretna kamera z funkcją dziennej i nocnej wizji.

  Zasilana przez Wi-Fi, ta kompaktowa kamera pozwala monitorować różne obszary bezpośrednio ze smartfonu. Może być łatwo przytwierdzona do dowolnej metalowej powierzchni, co czyni ją wszechstronną w różnych zastosowaniach. Możesz używać jej jako narzędzia do zabezpieczeń, kamery ciała, a nawet jako kamery samochodowej.

  Kamera posiada przejrzystą soczewkę o rozdzielczości 1280x720P oraz wbudowany mikrofon. Dzięki aplikacji iCookyCam możesz oglądać na żywo nagrania, odtwarzać filmy, robić zrzuty ekranu i wiele więcej. Posiada również automatyczną funkcję dziennej i nocnej wizji, umożliwiającą monitorowanie nawet w ciemności.

  Co więcej, kamera ma kartę micro SD o pojemności 64 GB, co daje możliwość nagrywania do 20 dni materiału wideo. Może być łatwo ładowana za pomocą USB.

  Dzięki przyjaznej użytkownikowi aplikacji i wszechstronności, TOKK CAM C2+ stała się popularnym wyborem wśród entuzjastów technologii. Opracowana przez znany online’owy hub technologiczny TOKK, ta inteligentna kamera jest dostępna za 60,99 USD z darmową wysyłką.

  Nie przegap tej okazji, aby w przystępnej cenie zwiększyć swoje możliwości monitoringu.