• wt.. gru 5th, 2023

  Znajdź niezawodne i przenośne rozwiązanie energetyczne dzięki Jackery Explorer 2000 Plus i panelowi słonecznemu SolarSaga 200W

  Znajdź niezawodne i przenośne rozwiązanie energetyczne dzięki Jackery Explorer 2000 Plus i panelowi słonecznemu SolarSaga 200W

  Znalezienie niezawodnego i przenośnego źródła energii może być przytłaczające, ale Jackery ma na celu zmienić to dzięki swojemu modelowi Explorer 2000 Plus i panelowi słonecznemu SolarSaga 200W. Ta kombinacja została zaprojektowana, aby zapewnić solidne i wydajne źródło energii dla różnych potrzeb.

  Model Explorer 2000 Plus posiada baterię o pojemności 2042,8 Wh wykonaną z kompozycji LifePO4, która może przejść przez 4000 cykli i zachować pojemność na poziomie 70% lub wyżej. Oferuje wiele portów, w tym wyjścia AC, USB-A, USB-C, port samochodowy i różne opcje wejściowe. Wymiary urządzenia wynoszą 27,9 kg wagi, 37,36 cm wysokości, 47,3 cm szerokości i 35,94 cm głębokości. Czas ładowania wynosi 2 godziny za pomocą adaptera AC, a można go także ładować za pomocą paneli słonecznych w różnych konfiguracjach.

  Urządzenie jest umieszczone w wytrzymałej obudowie z tworzywa sztucznego o matowym, ciemnoszarym wykończeniu. Może być ciężkie, ale wbudowane koła i solidna rączka ułatwiają transport. Panel przedni zawiera wszystkie wyjścia i posiada dobrze przemyślany układ dla wygodnego zamocowania wtyczek. Urządzenie zawiera również dotykowe przyciski dla każdej grupy wyjść, co zapewnia łatwe użytkowanie w każdych warunkach oświetleniowych. Tył urządzenia posiada wejście 120V do ładowania ze zwykłej sieci, podłączenie panelu słonecznego i port rozbudowy do dodawania dodatkowych baterii.

  Explorer 2000 Plus kosztuje 3299 dolarów amerykańskich, ale jego funkcje i możliwość rozbudowy czynią go wartościową inwestycją dla osób potrzebujących przenośnego źródła energii o dużej pojemności.

  Aby uzupełnić Explorer 2000 Plus, Jackery oferuje panel słoneczny SolarSaga 200W. Ten panel został zaprojektowany w celu idealnego połączenia z przenośnymi stacjami energetycznymi Jackery. Posiada on maksymalną moc 200W i wymiary 21,2 x 24,2 x 1,6 cala w stanie złożonym, waży około 17,5 funta. Panel słoneczny SolarSaga 200W wykonany jest z pojedynczych krystalicznych ogniw fotowoltaicznych krzemu i oferuje 2-letnią gwarancję. Jest on wodoodporny (IP67) i ma zakres temperatury pracy od -10 do 65℃.

  Panel SolarSaga jest solidnie wykonany, posiada wbudowane uchwyty do łatwego przenoszenia. Teksturowane panele są łatwe do czyszczenia i mają stojaki do lepszej regulacji kąta w stronę słońca. Panele używają kluczowego wyjścia owalnego i gniazda DC barrel jack do połączenia z jednostką Explorer. Wyjmowane kable są wysokiej jakości, łatwe do zwojenia i posiadają rzepy do wygodnego zarządzania kablami.

  Kombinacja Jackery Explorer 2000 Plus i panelu słonecznego SolarSaga 200W to doskonały wybór dla osób potrzebujących niezawodnego i przenośnego źródła energii. Bez względu na to, czy jesteś cyfrowym nomadem, czy poszukiwaczem przygód, ta konfiguracja energetyczna może zapewnić niezbędną energię dla twoich urządzeń w każdej lokalizacji.