• pt.. wrz 22nd, 2023

  Isaac przedstawia nową wersję systemu kamery wewnętrznej i rejestratora danych – InView

  Isaac przedstawia nową wersję systemu kamery wewnętrznej i rejestratora danych – InView

  Isaac, czołowy dostawca technologii do kabin samochodowych, zaprezentował najnowszą wersję swojego zintegrowanego systemu kamery wideo i rejestratora danych, InView. Ten zaawansowany system ma na celu poprawę bezpieczeństwa, zwalczanie fałszywych roszczeń i ułatwianie szkoleń dla kierowców.

  InView obejmuje szereg kamer, takich jak kamera skierowana na drogę, kamera skierowana na bok i kamera skierowana na kierowcę, dzięki czemu eliminuje martwe punkty dla kierowców ciężarówek. Obrazy w szerokim kącie widzenia dostarczane przez te kamery zapewniają rozszerzoną widoczność bez względu na warunki atmosferyczne lub porę dnia.

  Jedną z kluczowych funkcji tego nowego systemu jest możliwość dostępu do nagrań w ramach platformy zarządzania flotą Isaaca. Redundancja pamięci gwarantuje, że filmy nie zostaną utracone z powodu uszkodzenia pamięci, co zapewnia integralność i dostępność danych do przyszłej analizy lub śledztwa dotyczącego roszczeń.

  Aby zwiększyć niezawodność, czterokanałowy cyfrowy rejestrator wideo (DVR) jest bezpiecznie zamocowany za deską rozdzielczą. Umieszczenie go w tym miejscu daje większą szansę na odzyskanie nagrań nawet po wypadku. Co ważne, DVR jest oddzielony od kamery skierowanej do przodu, co oznacza, że filmy zostaną zachowane nawet w przypadku uszkodzenia przedniej szyby w wyniku wypadku.

  Ponadto, system kamery InView zapewnia natychmiastowy dostęp do nagrań w przypadku gwałtownego manewru lub wypadku, co pomaga ustalić, czy kierowca był rozproszony lub czy ponosi winę. Kamera skierowana na kierowcę potrafi nawet rejestrować ruchy oczu kierowcy, nawet gdy ten nosi okulary przeciwsłoneczne.

  System kamery InView od Isaaca stanowi istotny postęp w dziedzinie technologii do kabin samochodowych dla branży transportowej. Poprzez poprawę bezpieczeństwa, ochronę przed fałszywymi roszczeniami i oferowanie solidnych możliwości nagrywania i zarządzania danymi, ten system ma na celu usprawnienie operacji flotowych i poprawę efektywności.