• wt.. gru 5th, 2023

  Czytnik ATN X Sight Pro – Przegląd funkcji i możliwości

  Czytnik ATN X Sight Pro – Przegląd funkcji i możliwości

  Czytnik ATN X Sight Pro jest popularnym i niedrogim urządzeniem do nocnego widzenia, którego jakość i wartość często budzą zainteresowanie. Mimo że nie jest on najwyższym zalecanym wyborem w kategorii najlepszego czytnika do nocnego widzenia poniżej 700 dolarów, nadal stanowi godną uwagi opcję.

  Czytnik ATN X Sight Pro oferuje wiele funkcji, w tym kalkulator balistyczny i wiele różnych siatek celowniczych do wyboru. Jego solidna obudowa wykonana z aluminium została zaprojektowana w taki sposób, aby wytrzymać trudne warunki atmosferyczne, dzięki czemu nadaje się do użytku na polu. Smukły design czytnika zapewnia lekką, ale jednocześnie solidną platformę dla różnych jego możliwości.

  W sercu czytnika ATN X Sight Pro znajduje się ultra HD czujnik 4K, który współpracuje z procesorem Dual Core, aby wyprodukować wysokiej jakości obrazy i uruchamiać zaawansowane aplikacje, takie jak dalmierz i kalkulator balistyczny. Zarówno czujnik, jak i procesor umożliwiają również płynne przybliżanie, co pozwala na szczegółowe oglądanie w bliskim planie bez utraty jakości obrazu.

  Jedną z najważniejszych cech tego czytnika jest jego zdolność do pracy zarówno w warunkach dziennej, jak i nocnej. W trybie nocnego widzenia wykorzystuje podczerwień (IR), aby zapewnić klarowne obrazy w całkowitej ciemności. Przejście między trybami dzień/noc jest płynne, co pozwala użytkownikom pracować w różnych warunkach oświetleniowych bez konieczności zmiany sprzętu.

  Czytnik ATN X Sight Pro zawiera również inteligentne funkcje zaprojektowane w celu poprawy komfortu użytkowania, takie jak funkcja Recoil Activated Video (RAV). Ta funkcja automatycznie rozpoczyna nagrywanie, gdy wykryje odrzut, dzięki czemu żaden strzał nie zostaje pominięty. Czytnik jest również wyposażony w wbudowane Wi-Fi i Bluetooth, co umożliwia połączenie z smartfonami i tabletami.

  Dodatkowo, czytnik ATN X Sight Pro ma wbudowany akumulator litowo-jonowy, który zapewnia do 18 godzin nieprzerwanej pracy. To wydłużone życie baterii jest szczególnie korzystne podczas długich wypadów na polowanie lub dłuższego czasu spędzonego na strzelnicy.

  Podsumowując, choć czytnik ATN X Sight Pro może nie być najlepszym wyborem w kategorii nocnego czytnika poniżej 700 dolarów, nadal jest godną uwagi opcją, biorąc pod uwagę jego dostępność i zakres funkcji.