• pt.. wrz 22nd, 2023

  Nowy 3-w-1 kabel do ładowania dla urządzeń Apple

  Nowy 3-w-1 kabel do ładowania dla urządzeń Apple

  Jeśli masz dość noszenia ze sobą wielu kabli do ładowania urządzeń Apple, twoje poszukiwania dobiegły końca. Nowy kabel do ładowania 3-w-1 jest tutaj, aby rozwiązać wszystkie twoje problemy z ładowaniem. Z dwoma złączami Lightning i jednym magnetycznym ładowarką Apple Watch, ten kabel posiada wszystko, czego potrzebujesz.

  Ten kabel kompatybilny z systemem iOS jest obecnie w sprzedaży za jedyne 34,99 dolarów, pierwotnie wart 69 dolarów. Mierzący około 4 stopy długości, wygodnie rozdziela się na trzy złącza na końcu. Wykonany z wytrzymałego plastiku ABS i stopu aluminium, oferuje dodatkową ochronę przed prądem przepięciowym, przegrzewaniem i zwarciem.

  Oba złącza Lightning na kablu są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami z złączem Lightning, w tym z iPhone’ami i iPadami. Ładowarka Apple Watch z kolei jest kompatybilna z każdym zegarkiem Apple Watch. Ważne jest jednak zauważenie, że jednoczesne ładowanie wszystkich trzech urządzeń może powodować wolniejsze ładowanie zegarka Apple. Ponadto, należy pamiętać, że adapter AC nie jest dołączony do kabla.

  Ten kabel do ładowania jest niezbędny dla użytkowników Apple, którzy chcą cieszyć się ładowaniem bez bałaganu. Dzięki swojej wszechstronności i przystępnej cenie oferuje doskonałą wartość za pieniądze. Nie przegap tej niesamowitej oferty!

  Dla tych, którzy chcą zakupić kilka kabli, obecnie dostępne jest opakowanie dwóch kuponów 3-w-1 za 34,99 dolarów. Jednak ceny mogą ulegać zmianie, dlatego działaj szybko i uproszcz swoją rutynę ładowania tym wygodnym i przystępnym rozwiązaniem.