• pt.. wrz 22nd, 2023

  Nowość w Holiday World: Halloween w Niebie

  ByMarcin Kuźmiński

  wrz 19, 2023
  Nowość w Holiday World: Halloween w Niebie

  Holiday World ogłosiło najnowszą atrakcję, Halloween w Niebie. Wydarzenie to odbędzie się w każdą sobotę wieczorem, od 23 września do 28 października. Obiecują one olśniewającą 400-dronową pokazówkę na niebie.
  Halloween w Niebie odbędzie się podczas Weekendów Wesołego Halloween w parku tematycznym, oferując zwiedzającym wiele ekscytujących atrakcji, takich jak przejażdżki, pokazy z tematyką halloweenową i 12-akrowy labirynt z kukurydzy. Jednak najważniejszym punktem wieczoru będzie niewątpliwie występ dronów.
  Pokaz rozpocznie się o godzinie 19:45 i będzie obejmował flotę dronów pracujących w doskonałej synchronizacji, tworzących mesmerujące figury na nocnym niebie. Drony będą tworzyć kształty takie jak szkielety, zachwycając widownię i tworząc naprawdę niezapomniane wrażenia.
  Lauren Crosby, Dyrektor ds. Rozrywki i właścicielka czwartej generacji, wyraziła swoje zainteresowanie tym widowiskiem. Powiedziała: „To coś tak niesamowitego, że trzeba zobaczyć, żeby uwierzyć. Najnowsza generacja dronów jest naprawdę oszałamiająca”.
  Holiday World, znajdujący się w Santa Claus w Indianie, jest popularnym miejscem turystycznym znanych z wspaniałych atrakcji i przyjaznego dla rodzin środowiska.
  Aby dowiedzieć się więcej o Holiday World i jak uczestniczyć w Halloween w Niebie, odwiedź oficjalną stronę parku. Przeżyj magię i cud tego spektaklu dronowego w tym sezonie Halloween.