• pt.. wrz 22nd, 2023

  Pierwsze zatwierdzenie reklam za pomocą dronów przez Federalną Administrację Lotnictwa

  Pierwsze zatwierdzenie reklam za pomocą dronów przez Federalną Administrację Lotnictwa

  Międzynarodowa kancelaria prawnicza Hogan Lovells udzieliła porady prawnej firmie Sustainable Skylines, zajmującej się reklamą za pomocą dronów i analizą danych, w uzyskaniu pierwszego w historii zatwierdzenia Reklamowych Operacji Holowania przez Federalną Administrację Lotnictwa (FAA). To pozwolenie, wraz z planowanym zezwoleniem na holowanie reklam, umożliwi Sustainable Skylines uruchomienie reklam o pełnym rozmiarze przewożonych przez drony nad Miami Beach.
  Przyznane 24 sierpnia przez FAA zatwierdzenie otwiera drogę dla ekologicznej i bezpiecznej reklamy za pomocą dronów. Ten znaczący rozwój ma na celu stworzenie możliwości dla innych firm reklamowych korzystających z reklamy powietrznej w przyszłości.
  W porównaniu do tradycyjnego holowania banerów przez samoloty, korzystanie z dronów przez Sustainable Skylines oferuje wiele korzyści. Operacje dronem są bardziej przyjazne dla środowiska, bezpieczne i łatwiejsze do skalowania. W przeciwieństwie do logistyki małych samolotów, które mogą wprowadzać ograniczenia, holowanie banerów przez drony eliminuje potrzebę dostępu do lotniska lub pasa startowego, umożliwiając prowadzenie operacji w różnych lokalizacjach, gdzie tradycyjne holowanie byłoby niemożliwe.
  Prezes Sustainable Skylines, Jacob Stonecipher, wyraził entuzjazm swojego zespołu związany z otrzymanym zezwoleniem regulacyjnym i podziękował kancelarii Hogan Lovells za ich wsparcie. Lisa Ellman, Partner i Przewodnicząca Praktyki Bezałogowych Systemów Lotniczych (UAS) w Hogan Lovells, podkreśliła potencjał reklamy za pomocą dronów w poprawie bezpieczeństwa Systemu Przestrzeni Powietrznej oraz tworzeniu nowych możliwości gospodarczych.
  Senior Associate w Hogan Lovells, Matt Clark, także przyczynił się do zespołu prawnego Sustainable Skylines.
  Sustainable Skylines to firma z siedzibą w Miami, założona w 2020 roku. Koncentrują się na wykorzystaniu zrównoważonej technologii dronów i zaawansowanej analizy danych do rewolucjonizacji branży reklamy powietrznej. Dzięki wykorzystaniu widzenia komputerowego, big data i sztucznej inteligencji, Sustainable Skylines oferuje klientom użyteczne informacje, napędzając innowacje i zrównoważony rozwój na terenie całego kraju.
  Więcej informacji na stronie www.sustainableskylines.com.