• czw.. wrz 28th, 2023

  Jakie są zalety tabletu M1 iPad Pro marki Apple?

  ByMarcin Kuźmiński

  wrz 20, 2023
  Jakie są zalety tabletu M1 iPad Pro marki Apple?

  Poszukujesz wydajnego tabletu, który oferuje wyjątkową wydajność i trwałość? Modele M1 iPad Pro od firmy Apple stanowią doskonały wybór. Obecnie tablet ten jest dostępny w obniżonej cenie, co czyni go idealnym momentem na jego zakup.

  Modele iPad Pro są napędzane chipem M1, który znajduje się również w niektórych popularnych komputerach Mac firmy Apple. Ten chip zapewnia błyskawiczną wydajność i reaktywność, podnosząc możliwości iPada Pro do poziomu pełnoprawnego komputera. Bezproblemowo uruchamiaj wiele ciężkich i wymagających aplikacji obok siebie, płynnie przełączaj się między zadaniami przy użyciu tych tabletów.

  Dzięki 8 GB lub 16 GB pamięci RAM, M1 iPad Pro zapewnia, że ostatnio używane aplikacje pozostają w pamięci, co pozwala łatwo wrócić do pracy tam, gdzie została przerwana. Dodatkowo, tablet ten posiada zaawansowane funkcje, takie jak technologia Face ID do bezpiecznej autoryzacji użytkownika i skaner LiDAR. Skaner LiDAR podnosi jakość obrazu i otwiera nowe możliwości, takie jak pomiar odległości, wizualizacja układu mebli czy doświadczanie zaawansowanej rozszerzonej rzeczywistości.

  Mimo że został wprowadzony na rynek w 2021 roku, M1 iPad Pro nadal uważany jest za jeden z najlepszych dostępnych tabletów. Inwestując w ten urządzenie, możesz być pewien, że nie zostaniesz w tyle za technologią w najbliższym czasie.

  Jeśli interesuje Cię zakup M1 iPad Pro w obniżonej cenie, zaufany sprzedawca Woot oferuje obecnie fantastyczną promocję. Za jedyne 799 dolarów możesz otrzymać model 11-calowy z 128 GB pamięci. Woot dołącza również bezpłatnie etui Apple Smart Folio, które normalnie kosztuje 79 dolarów. Ta oferta pozwala zaoszczędzić 218 dolarów i obejmuje ochronę przednią i tylną dla iPada, a także wygodne podstawki.

  Dla osób preferujących większy ekran, Woot oferuje również model iPad Pro o przekątnej 12,9 cala. Ten model posiada oszałamiający wyświetlacz mini-LED, który oferuje lepszą jasność i kontrast. Można zaoszczędzić 239 dolarów na tym modelu, z dodatkowymi oszczędnościami przy wyższych pojemnościach pamięci.

  Nie przegap tej oferty ograniczonego czasu. Zakup M1 iPad Pro w niezwykle atrakcyjnej cenie i doświadcz bezproblemowej wydajności i trwałości, które oferuje ten tablet.