• czw.. wrz 28th, 2023

  Nowa era dronów: Alpha Z Pro 4K i Flying Fox 4K

  ByMarcin Kuźmiński

  wrz 19, 2023
  Nowa era dronów: Alpha Z Pro 4K i Flying Fox 4K

  Pamiętasz, kiedy drony były tylko fantazyjnymi gadżetami, którymi potrafiło posługiwać tylko kilku technologicznych magików? Cóż, gra się całkowicie zmieniła. Teraz niebo jest placem zabaw dla nas wszystkich! Przedstawiamy najnowszy zestaw dronów: niesamowicie elegancki Alpha Z Pro 4K oraz zwinny Flying Fox 4K. Ta dynamiczna para dronów wprowadzi Twoje przygody powietrzne na zupełnie nowy poziom, a to wszystko za jedyne 149,99 dolarów.

  Wspaniałą cechą obu tych modeli jest to, że równie dobrze nadają się do lotów akrobacyjnych, jak i do fotografii powietrznej. W zestawie znajduje się nadajnik, baterie, kable do ładowania i wszystko, czego potrzebują początkujący aby zacząć.

  Alpha Z został zaprojektowany tak, aby zapewnić gładkie starty i stabilny lot, dzięki sześcioosiowej żyroskopowi, który pozwoli Ci utrzymać równowagę nawet przy delikatnym wietrze. Sterowanie jest proste, można nim latać we wszystkich kierunkach, a nawet wykonywać 360-stopniowe obroty po trochu praktyki.

  Podłączając iPhone’a przez Wi-Fi, możesz obejrzeć perfekcyjne na żywo, zapierające dech w piersiach nagrania z przodu drona (4K) lub z dolnego zamontowanego aparatu (720p). A kiedy przyjdzie czas na naładowanie baterii (co może zająć nawet godzinę), pojedynczy przycisk spowoduje powrót drona na jego pozycję startową.

  Flying Fox ma wszystkie te funkcje, a także niektóre zaawansowane opcje sterowania, które umożliwiają nagrywanie niesamowitych filmów. W trybie sterowania gestami możesz kierować Flying Foxem za pomocą prostego machnięcia ręką. A funkcja podążania pozwala dronowi utrzymać stałą odległość od kontrolera.

  Aktualnie możesz zdobyć oba te fantastyczne maszyny latające za jedną niską cenę. Złap zestaw Alpha Z Pro 4K + Flying Fox 4K Wide-Angle Dual-Camera Drone Bundle za jedyne 149,99 dolarów (zwykle 398 dolarów).