• czw.. wrz 28th, 2023

  Problemy z serwerami FIFA 21: Aktualizacje i zakłócenia usług

  Problemy z serwerami FIFA 21: Aktualizacje i zakłócenia usług

  Wielu graczy FIFA 21 niedawno boryka się z problemami z awariami i zakłóceniami usług, co skłoniło ich do wyrażenia swoich obaw na platformach mediów społecznościowych, takich jak Twitter. Problem wydaje się leżeć po stronie serwerów EA dla FIFA 21, które obecnie mają trudności, uniemożliwiając graczom dostęp do gry.

  Według FIFA Direct Communication, zaplanowano konserwację dla FIFA 21 na różnych platformach, takich jak PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X | S, PC, Stadia i Switch. W trakcie tego okresu konserwacji usługi online i funkcje, w tym tworzenie meczów, będą niedostępne dla graczy. Warto zauważyć, że ta konserwacja nastąpiła po niedawnej awarii PSN, która wpłynęła na możliwość połączenia graczy z serwerami EA na PS4 i PS5. Jednak problem z PSN został już rozwiązany, więc gracze powinni teraz ponownie mieć możliwość połączenia.

  To nie jest pierwszy raz, gdy serwery FIFA mają problemy z awariami i zakłóceniami. Wcześniejsze aktualizacje zgłaszały podobne problemy z FIFA 21, gdzie gracze nie mogli uzyskać dostępu do gry z powodu problemów serwerowych. W niektórych przypadkach planowana konserwacja powodowała tymczasowe przerwy, podczas gdy w innych przypadkach problemy zostały rozwiązane bez dodatkowych aktualizacji.

  Aby rozwiązać te problemy, EA Support aktywnie komunikuje się z graczami i udziela informacji na temat planowanej konserwacji i trwających problemów serwerowych. Choć może być frustrujące dla graczy napotykanie tych zakłóceń, ważne jest zrozumienie, że konserwacja i okazjonalne przerwy są konieczne, aby zapewnić płynne funkcjonowanie gry i jej usług online.

  Jeśli obecnie masz problemy z FIFA 21 lub inną grą FIFA, zaleca się, abyś pozostawał na bieżąco dzięki oficjalnym kanałom informacyjnym w celu uzyskiwania ogłoszeń i aktualizacji dotyczących statusu serwerów. Te aktualizacje dostarczą Ci istotnych informacji na temat trwającej konserwacji, przerw oraz oczekiwanego przywrócenia usług.

  Źródła: – FIFA Direct Communication – EA Support