• niedz.. paź 1st, 2023

  Wyjątkowa oferta na Samsung Galaxy S23 Ultra tylko przez jeden dzień!

  ByPiotr Kruszczyński

  wrz 20, 2023
  Wyjątkowa oferta na Samsung Galaxy S23 Ultra tylko przez jeden dzień!

  Jeśli poszukujesz doskonałego smartfona z wyjątkowymi aparatami, nie szukaj dalej, niż Samsung Galaxy S23 Ultra. Jako flagowy telefon fotograficzny Samsunga, ten model wyposażony jest w najnowszą technologię i na pewno Cię zachwyci. Jedyne, co może zniechęcić niektórych potencjalnych klientów, to cena. Na szczęście Samsung obecnie oferuje niesamowitą promocję na Galaxy S23 Ultra, ale jest jedno „ale” – dostępna jest tylko przez jeden dzień. Za jedyne 299 dolarów możesz zdobyć Samsunga Galaxy S23 Ultra, co jest świetną okazją, biorąc pod uwagę jego zwykłą cenę 1199,99 dolarów za wersję 256GB. Ale oferta nie kończy się tutaj.

  Gdy dokonasz zakupu Samsunga Galaxy S23 Ultra w ramach tej ograniczonej oferty, Samsung oferuje darmowe uaktualnienie pamięci. Zamiast wersji 256GB otrzymasz wersję 512GB, która normalnie kosztowałaby 1379,99 dolarów. Same to darmowe uaktualnienie stanowi znaczną podwyżkę wartości oferty.

  Dodatkowo, Samsung oferuje także do 900 dolarów zwiększonej wartości za Twoje poprzednie urządzenie przy wymianie. Jeśli wymieniasz urządzenie takie jak Galaxy S22 Ultra, możesz otrzymać nawet do 900 dolarów na zakup Galaxy S23 Ultra. Łącząc darmowe uaktualnienie pamięci i korzyści z wymiany, cena wersji 512GB spada do niewiarygodnych 299 dolarów – niezwykle atrakcyjnej ceny za jeden z najlepszych smartfonów Samsunga.

  Aby skorzystać z tej promocji, musisz zakupić Galaxy S23 Ultra bezpośrednio ze strony internetowej Samsunga. Na szczęście zakup ze strony internetowej nie tylko daje dostęp do ekskluzywnych kolorów, ale także oferuje korzystne zestawy. Za dodatkowe 49,99 dolarów możesz otrzymać słuchawki Galaxy Buds 2 Pro, które zwykle kosztują 229,99 dolarów. Jeśli interesuje Cię Galaxy Watch 6, zakup w zestawie z telefonem da Ci 200 dolarów zniżki na smartwatch.

  Pamiętaj, że ta oferta obowiązuje tylko dziś, więc nie przegap okazji, by zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy na jednym z najlepszych telefonów Samsunga w tym roku. Udaj się na oficjalną stronę internetową Samsunga i dokonaj zakupu teraz!