• niedz.. paź 1st, 2023

  Poszukiwania zaginionej psa o imieniu Maia przez Delta Airlines i organizację PETA

  ByPiotr Kruszczyński

  wrz 20, 2023
  Poszukiwania zaginionej psa o imieniu Maia przez Delta Airlines i organizację PETA

  Lotnicza linia Delta Airlines i organizacja People for the Ethical Treatment of Animals (PETA) współpracują w celu odnalezienia zaginionej psa o imieniu Maia na lotnisku w Atlancie. Pies zaginął podczas podróży ze swoim właścicielem do Stanów Zjednoczonych. Właścicielowi odmówiono wjazdu do kraju, w związku z czym Maia została przekazana ekipie linii Delta Airlines. Niemniej jednak, udało jej się uciec z transporterki podczas transportu na terenie lotniska.

  Delta Airlines podejmuje kilka kroków, aby pomóc w ponownym połączeniu Mai z jej właścicielem. Te środki obejmują aktywnie wizualne poszukiwania na lotnisku, w tym nocne poszukiwania przy pomocy noktowizorów. Pracowników Delta Airlines i pracowników lotniska poinformowano również o potrzebie czujności w celu odnalezienia zaginionego psa. Dodatkowo, skontaktowano się z pobliskimi schroniskami dla zwierząt i placówkami weterynaryjnymi, aby poprosić o pomoc w poszukiwaniach.

  PETA oferuje nagrodę w wysokości 5 000 dolarów za informacje, które doprowadzą do bezpiecznego odnalezienia Mai. Personel lotniska w Atlancie jest również aktywnie zaangażowany w wysiłki poszukiwawcze. Rodzina Mai założyła kampanię na platformie GoFundMe w celu zebrania funduszy na pomoc w poszukiwaniach, oferując 1 000 dolarów za zwrot psa. Łącznie jest możliwa nagroda w wysokości 6 000 dolarów dla osoby, która zdoła połączyć Mai z jej rodziną.

  Właścicielka, Paula Rodriguez, wyraziła swoją miłość do Mai i nadzieję na ponowne spotkanie. Prosi o wsparcie w wysiłkach poszukiwawczych i wyraża wdzięczność za wszelkie otrzymane wsparcie i dotacje.