• śr.. paź 4th, 2023

  Aktualny widżet programu został zmieniony w celu poprawy jego wyglądu i funkcjonalności

  Aktualny widżet programu został zmieniony w celu poprawy jego wyglądu i funkcjonalności

  W widżecie programu został dostosowany margines, co sprawia, że wygląda on bardziej atrakcyjnie wizualnie. Elementy wewnątrz widżetu zostały zorganizowane w układzie kolumnowym, co poprawia czytelność. Przycisk socastPlayerBtn został przestawiony wewnątrz widżetu w celu poprawy jego umiejscowienia. Zawartość informacji o programie została również przestawiona i otrzymała margines dolny, co poprawia odstępy między elementami.

  Ramka obrazu oraz jego szerokość zostały zmodyfikowane, aby poprawić ogólny wygląd widżetu. Sam widżet ma teraz kolor tła, dzięki czemu wyróżnia się bardziej. Tekst wewnątrz widżetu, wraz z linkami i efektami hover, został dostosowany, aby zapewnić optymalną czytelność. Grubość czcionki dla aktualnego czasu emisji również została dostosowana, aby poprawić widoczność.

  Dodano wypełnienie do tytułu programu i sekcji bieżących czasów emisji w widżecie, co zapewnia bardziej zrównoważony i atrakcyjny wizualnie układ. Ikona w sekcji bieżących czasów emisji została ukryta.

  Te modyfikacje stylizacyjne zostały wprowadzone w celu poprawy doświadczenia użytkownika związanej z aktualnym widżetem programu. Nawigacja postępowa