• czw.. wrz 21st, 2023

  Constellium SE – lider branży aluminium z imponującym wynikiem ogólnym

  ByAndrzej Parafianowicz

  wrz 19, 2023
  Constellium SE – lider branży aluminium z imponującym wynikiem ogólnym

  Constellium SE (CSTM) wyłoniło się jako spółka o najwyższym rankingowi w branży aluminium, imponującym ogólnym wynikiem 60 na 100. W tym roku CSTM odnotowało znaczący wzrost wartości akcji o 18,11%, osiągając wczoraj zamknięcie na poziomie 17,54 USD. Ogólny wynik bierze pod uwagę zarówno wskaźniki krótkoterminowe, jak i długoterminowe, wskazując tym samym, że CSTM radzi sobie lepiej niż 60% ogólnego rynku.

  Constellium SE wyróżnia się jako silny wykonawca w branży aluminium, która ma średni wynik ogólny wynoszący 42. Oznacza to, że średnio spółki w tej branży osiągają wyniki wyższe niż 42% rynku akcji.

  Jeśli chodzi o ostatnie wyniki giełdowe, CSTM utrzymuje neutralny trend. W tym tygodniu odnotowano spadek o 3,89% po wcześniejszym wzroście. Analitycy przyznają CSTM średnią ocenę Strong Buy oraz średnią cenę docelową wynoszącą 21,75 USD.

  Warto zauważyć, że InvestorsObserver dostarcza wynik Sentiment dla Constellium SE, który można sprawdzić w celu bardziej kompleksowej analizy spółki.

  Ogólnie rzecz biorąc, Constellium SE ustaliło się jako wiodąca siła w branży aluminium, przewyższając konkurentów imponującym wynikiem ogólnym oraz silną wydajnością giełdową. Inwestorzy śledzą z zainteresowaniem tę obiecującą spółkę, ponieważ kontynuuje ona swoje postępy na rynku.