• wt.. gru 5th, 2023

  CECO Environmental prezentuje na konferencji Midwest IDEAS w Chicago

  CECO Environmental prezentuje na konferencji Midwest IDEAS w Chicago

  CECO Environmental Corp., wiodące przedsiębiorstwo koncentrujące się na ochronie środowiska i różnorodności przemysłowej, ogłosiło, że jego dyrektor generalny, Todd Gleason oraz dyrektor finansowy i strategii, Peter Johansson będą prezentować i prowadzić spotkania indywidualne na konferencji Midwest IDEAS w Chicago 24 sierpnia.
  Prezentacja będzie dostępna na portalu konferencji Midwest IDEAS dla zarejestrowanych uczestników, a także na stronie internetowej konferencji IDEAS.
  Zainteresowani mogą również uzyskać dostęp do prezentacji na stronie internetowej działu inwestorów CECO Environmental w sekcji „Wydarzenia i Prezentacje”.
  CECO Environmental to globalne przedsiębiorstwo, które dostarcza innowacyjne rozwiązania i wiedzę w dziedzinie ochrony powietrza i wody oraz przemian energetycznych na rynkach przemysłowych. Ich rozwiązania pomagają firmom poprawić jakość powietrza i wody, optymalizować zarządzanie emisjami oraz zwiększać efektywność energetyczną.
  Obsługują szeroki zakres branż, w tym energetykę, przemysł przetwarzania i transportu węglowodorów, produkcję pojazdów elektrycznych, produkcję półprzewodników i elektroniki oraz oczyszczanie wody/ścieków.
  CECO Environmental, notowane na giełdzie Nasdaq pod symbolem „CECO”, zostało założone w 1966 roku i ma siedzibę w Dallas, Teksas.
  Aby uzyskać więcej informacji na temat CECO Environmental, odwiedź ich stronę internetową.