• pt.. wrz 22nd, 2023

  Ogłoszenie nowej serii iPhone 15 od Apple

  ByMarcin Kuźmiński

  wrz 20, 2023
  Ogłoszenie nowej serii iPhone 15 od Apple

  Entuzjaści technologii i miłośnicy telefonów komórkowych z niecierpliwością czekają na jutrzejsze ogłoszenie ze strony Apple – odsłonięcie serii iPhone 15. Wydarzenie, które będzie transmitowane na głównych platformach mediów społecznościowych, obiecuje zaprezentowanie czterech nowych smartfonów: iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max.

  Jedną z ważnych cech, które będą miały wszystkie modele, jest złącze USB-C do ładowania, zapewniające uniwersalny standard do ładowania i transferu danych między urządzeniami. Ta aktualizacja umożliwi użytkownikom większą wygodę, ponieważ nie będą musieli nosić różnych kabli ładowania dla różnych urządzeń.

  Oprócz złącza USB-C, iPhone 15 Pro Max zostanie wyposażony w obiektyw teleskopowy peryskopu. Ta funkcja umożliwia ulepszone możliwości zoomu w kompaktowej formie, dając użytkownikom lepsze doświadczenia z fotografowania i nagrywania wideo. Warto jednak zauważyć, że dołączenie obiektywu peryskopu może spowodować opóźnienia w dostawie dla iPhone 15 Pro Max do października.

  Apple nie skupia się tylko na smartfonach; przedstawią również serię Watch 9 i Watch Ultra 2. Oba zegarki mają poprawioną żywotność baterii, ale projekt pozostanie niezmieniony.

  Z niecierpliwością oczekuje się jutrzejszego wydarzenia, a fani Apple liczą godziny do odsłonięcia iPhone 15. Warto śledzić wszystkie ekscytujące aktualizacje i ogłoszenia z długo oczekiwanego wydarzenia od Apple.

  Definicje:
  – USB-C: uniwersalny standard do ładowania i transferu danych między urządzeniami.
  – Obiektyw peryskopu: system obiektywu telefoto, który używa lusterek do uzyskania lepszych możliwości zoomu w kompaktowej formie.