• czw.. wrz 28th, 2023

  Amazon India Obchodzi Dzień Fotografii Światowej – Wyprzedaż Aparatów i Akcesoriów

  ByMarcin Kuźmiński

  wrz 19, 2023
  Amazon India Obchodzi Dzień Fotografii Światowej – Wyprzedaż Aparatów i Akcesoriów

  Amazon India świętuje Dzień Fotografii Światowej specjalną wyprzedażą, oferującą zniżki na aparaty i akcesoria najlepszych marek. Klienci mogą znaleźć atrakcyjne oferty na produkty takich marek jak Canon, Sony, Fujifilm, Panasonic, GoPro, Digitech i wiele innych.

  W trakcie wyprzedaży klienci mogą skorzystać z dodatkowej zniżki do 4000 Rupii na transakcje w systemie EMI z wykorzystaniem kart kredytowych lub debetowych HDFC banku. Istnieje również możliwość skorzystania z okresu spłaty bez dodatkowych kosztów, który może wynosić nawet 12 miesięcy.

  Wśród oferowanych produktów i promocji w trakcie wyprzedaży Dnia Fotografii Światowej na Amazon można znaleźć między innymi:

  1. Amazon Basics Smartphone Gimbal: Stabilizator gimbal, który zapewnia płynne i stabilne nagrania do zdjęć, selfie, vlogów i transmisji na żywo. Cena: 5499 Rupii.

  2. Canon EOS R10 Aparat bezlusterkowy: Idealny towarzysz podróży i narzędzie do tworzenia treści fotograficznych. Dostępny za 96 490 Rupii.

  3. DJI OM6 Smartphone Gimbal: Podnieś swoje umiejętności fotograficzne dzięki premierowemu gimballowi DJI, który oferuje zaawansowaną technologię stabilizacji. Można go kupić za 14 490 Rupii.

  4. Digitek 14-calowy Pierścień Świetlny z Statywem: Podnieś swoje umiejętności w tworzeniu vlogów dzięki temu pierścieniowemu oświetleniu, które jest wyposażone w sterowanie natężeniem światła i temperaturą koloru. Dostępne z 60% zniżki za 1 399 Rupii.

  5. Fujifilm Instax Mini 12 Instant Camera (Purpurowy): Uchwycaj zdjęcia natychmiast i twórz wspomnienia dzięki tej kamerze natychmiastowej, dostępnej za 5 999 Rupii.

  6. GoPro Hero 9 Zestaw kamery sportowej: Kamera sportowa umożliwiająca nagrywanie wideo w jakości 5K i robienie zdjęć o rozdzielczości 20MP. Dostępna za 27 490 Rupii wraz z darmowym oryginalnym akumulatorem GoPro.

  7. Panasonic Lumix G7 Aparat bezlusterkowy: Uchwyt ostre obrazy z poprawioną dynamiką przy użyciu tego przyjaznego dla portfela bezlusterkowca od Panasonic. Dostępny za 42 490 Rupii z dodatkową zniżką 23%.

  To tylko kilka z produktów oferowanych podczas wyprzedaży Dnia Fotografii Światowej na Amazon. Klienci mogą odkrywać więcej opcji i korzystać z zniżek, aby poprawić swoje doświadczenia z fotografowaniem.